Objektiiv 55: erakoolide rahastamise küsimuses on Jürgen Ligi valetanud!

 

Objektiivi raadiosaates on külas Tiina Veismann Vanalinna Hariduskolleegiumist ja Kalev Roosiväli, kes on ettevõtja ja veab samal ajal rühma Avalikult Haridusest.

Teemaks on haridusringkondades palju kõneainet pakkunud haridusminister Jürgen Ligi plaanitav seadusemuudatus, millega plaanitakse jätta erakoolid ilma tegevustoetuseta.

Eestis on tänase seisuga 56 erakooli, mida seadusemuudatus paratamatult mõjutab. Mida arvavad Jürgen Ligi plaanitavast seadusemuudatusest erakoolide esindajad ja kuidas suhtuvad nad Haridus- ja Teadusministeerumi bürokraatlikku kitsendusse?

“Kunagine Euroopa parim rahandusminister valetab elementaarses matemaatikas,” ütlevad saatekülalised nagu ühest suust.

Vestlust juhatab Markus Järvi.

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.