Objektiivi stuudios on Andres Raid, kellega räägime nii äsja hingusele saadetud Tallinna Televisioonist kui ka Eesti meediamaastikust laiemalt. Saatejuht on Markus Järvi.

Objektiivi raadiomikrofonide juures on teeneline telemees Andres Raid, kellega tuleb juttu natukene temast endast, ent peamiselt Eesti meedia- ja kultuurimaastikust äsja kinni pandud Tallinna TV kontekstis. Vestlust juhib Markus Järvi.

Objektiivi raadiosaade on eetris igal laupäeval Pereraadios kell 17 ja järelkuulatav teile sobival ajal Objektiivi portaalis.

Head kaasamõtlemist!

Saate podcasti lehekülg: Objektiivi raadio 05.10.2019

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.