Objektiivi raadios oli külas ajaloolane, poliitik ja publitsist Lauri Vahtre, kellega rääkisime konservatiivse maailmavaate kesksetest küsimustest. Kas konservatiivsus on pelgalt reaktsioon liberaalsetele stiimulitele või tuksub tema sees iseseisev maailmanägemuslik kese? Kuidas peab konservatiivsus vaatlema loodus- ja keskkonnahoiu küsimusi? Vestlust juhib Objektiivi peatoimetaja Markus Järvi. 

Objektiivi raadiosaates räägivad Lauri Vahtre ja Markus Järvi konservatiivse maailmavaate kesksetest printsiipidest ning arutlevad ka hiljuti käima tõmmatud kliimahüsteeria teemal.

Kas konservatiivsus on pelgalt reaktsioon liberaalsetele stiimulitele või tuksub tema sees iseseisev maailmanägemuslik kese? Kuidas peab konservatiivsus vaatlema loodus- ja keskkonnahoiu küsimusi? Vestlust Lauri Vahtrega juhib Objektiivi peatoimetaja Markus Järvi.

Meie portaali raadiosaade on käesoleval hooajal eetris laupäeviti Pereraadios kell 17 ja Objektiivis järelkuulatav teile sobival ajal.

Head kuulamist ja kaasamõtlemist!

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.