Markus Järvi ja Varro Vooglaid. Fotokollaaž: Objektiiv

Abielureferendumi nurjamine eriorganisatsioonide poolt, kiire valitsusvahetus, kodanike hirmutamine politsei erioperatsioonidega, politseijuhtide ja valitsuse vassimine olematute ohuraportitega, kaitseväe orkestri ja kaplanaadi lõpetamine. Kõik need episoodid annavad tunnistust riigivõimu kasvavast häbitusest, leiavad hooaja viimases Objektiivi raadiosaates Markus Järvi ja Varro Vooglaid.

Objektiivi raadiosaade on jõudnud hooaja viimase saateni, kus Markus Järvi ja Varro Vooglaid heidavad pilgu möödunud hooajale augusti algusest jaanipäevani.

Abielureferendumi nurjamine eriorganisatsioonide poolt, kiire valitsusvahetus, kodanike hirmutamine politsei erioperatsioonidega, politseijuhtide ja valitsuse vassimine olematute ohuraportitega, kaitseväe orkestri ja kaplanaadi lõpetamine – need ja paljud teised episoodid annavad tunnistust riigivõimu kasvavast häbitusest ja ülbusest, tõdevad Järvi ja Vooglaid.

Objektiivi raadiosaade teeb suvel väikese pausi, ent Jumala abiga oleme Pereraadios ja Objektiivis tagasi juba septembri alguses.

Head kuulamist ja kaunist suve!