Varro Vooglaid ja Markus Järvi analüüsivad konservatiivsest vaatenurgast lõppeva aasta enim silma jäänud sündmusi. Kõneldakse riigivõimu käepikendusena toimivast võltskodanikuühiskonnast, inimeste üha süvenevast võõrdumisest oma riigist ja demokraatia, õigusriigi ning võimude lahususe põhimõtete õõnestamisest võimukandjate poolt.

2017. aasta oli kirev erinevate algatuste poolest, millega poliitkorrektne ideoloogiline diktatuur üritab kodanike vabadusi ja õigusi koomale tõmmata ja hirmuõhkkonda edendada. Saates kõneldakse mööduva aasta peamistest sündmustest ja suundumustest, mis kultuurisõja lahinguväljal esile kerkisid.

Ees seisab teguderohke 2018. aasta, mil erakonnad hakkavad valmistuma riigikogu valimiste lõppspurdiks. Eelolevast aastast sõltub, milline näeb välja riigikogu uus koosseis, mis valitakse 2019. aasta kevadel.

Käesoleval hooajal valmib Objektiivi raadiosaade meie enda video- ja raadiostuudios. Pereraadio eetris on saade üle nädala reedeti kell 19 ja kordusena laupäeval kell 14. Objektiivi raadiosaadet juhib ja toimetab Markus Järvi.

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.