Objektiivi raadiosaates tuleb juttu Postimehe frontaalrünnakust Objektiivi suunal ning samas lehes avaldatud artiklist, milles nõukogude vaimus korraldati haarang islami ohust jõuluõhtu jutluses kujundlikult rääkinud Nõmme Rahu koguduse abiõpetaja Toivo Treibluti vastu. Stuudios on Varro Vooglaid ja Markus Järvi.

Enne aastavahetust üllitas Postimees artikli, milles kasutati meediamonitooringuga tegeleva ettevõtte Meedius Eesti OÜ uuringut Objektiivi artiklite sisu ja tonaalsuse kohta. Postimehe sõnul aitab Objektiiv “levitada äärmuslikke sõnumeid, mis pärinevad tahtlike eksitajatena tuntud välismaistest allikatest.”

Markus Järvi ja Varro Vooglaid pakuvad Objektiivi raadios oma nägemuse antud artiklitest ning kommenteerivad nendes esitatud väiteid.

Kuulake lisa raadiosaatest!

Objektiivi raadiosaade on ka alanud aastal Pereraadio eetris üle nädala reedeti ja kordusena laupäeval, järelkuulatav meie portaalis. Raadiosaadet toimetab Markus Järvi.

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.