Objektiivi raadiosaates tuli juttu Postimehe peatoimetaja Peeter Helme ja Eesti Päevalehe ja Delfi peatoimetaja Urmo Soonvaldi debatist ning võimalusest rajada Eestis Poola Ordo Iurise eeskujul põhiõiguste kaitsekeskus. Stuudios on Varro Vooglaid ja Markus Järvi. 

Peeter Helme ja Urmo Soonvaldi vahel toimus ERRi saates “Esimene stuudio” teledebatt, mille teemaks oli Postimehe peatoimetaja arvamusartikkel “Kas te tahate totaalset sõda?”, mis lahkas valitsusvastaste meeleavalduste kontekstis ühiskonna lõhenemist. Tegu oli üle pika aja esimese võimalusega jälgida kahe suure meediamaja peatoimetajate debatti, milles väljendatakse ka reaalselt teineteisele vastanduvaid seisukohti.

Saate teises pooles räägime võimalusest rajada Poola Ordo Iurise eeskujul ka Eestis sarnane põhiõiguste kaitsekeskus.

Stuudios on Markus Järvi ja Varro Vooglaid. Objektiivi raadiosaade on käesoleval hooajal pereraadio eetris laupäeviti kell 17.

Head kuulamist!

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.
Varro Vooglaid
Varro Vooglaid on üks SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks asutajatest, selle juhatuse esimees. Hariduselt on ta jurist.