Objektiivi toimetus tänab kõiki, kes andsid annetuskampaania eduka lõpuni viimiseks oma panuse, ning annab teada, et 2016. aasta sügiskampaania käigus koguti portaali lugejatelt ja toetajatelt annetustena 23 131 eurot.

“Saime tänavu kevadel oma lugejatelt äärmiselt olulise panuse ning pingutame selle nimel, et ellu viia seda, mida oleme lubanud. Me ei soovi sõltuda näiteks reklaamitellijatest ega poliitilistest erakondadest. Tahame sõltuda vaid oma lugejatest, tänu kellele me sel kujul üldse tegutseda saame ja kelle jaoks me seda portaali ka teeme,” kirjutas portaali peatoimetaja Veiko Vihuri novembri keskel sügiskampaania üleskutses.

Toimetuse liikme ning sihtasutuse Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks juhi Varro Vooglaidi sõnul “on Objektiivi tulevik paljuski portaali toetajate käes: kuivõrd meie portaal sõltub oma tegevuses täielikult annetajate toetusest, siis saame tegutseda täpselt nii laiahaardeliselt, kui meie toetajad seda oma annetustega võimaldavad.”

Objektiivi toimetus loeb sügiskampaania kordaläinuks, sest eesmärgiks seatud 20 000 euro kogumine õnnestus, ning tänab kõiki toetajaid, tänu kellele on võimalik edasi tegutseda ja tulevikku vaadata. Järgmine suurem annetuste kogumise kampaania on plaanitud kevadesse.

Portaal jätkab lugejate toetusel oma tegevust, et selle ühiskondlik mõju laieneks ja kasvuks. Praegu on üheks olulisemaks ülesandeks videostuudio väljaehitamine. Plaanide kohaselt alustab videostuudio algsel kujul tegevust hiljemalt tuleva aasta alguses.