Plagiaat? Disneyland reklaamib oma homoparaadi vikerkaare taustal moodustatud tühja südamega, mis on ka liikumise Kõigi Eesti sümboliks. Foto: kuvatõmmis Disneyland'i veebilehelt

Pariisi Disneyland korraldab ülehomsel lastekaitsepäeval oma lõbustuspargis "maagilise" homoparaadi "Magical Pride", kus lapsi tantsitab Boy George, kes mõisteti vangi homoprostituudi aheldamise ja ründamise eest.

"Ela oma parimat elu ja sära erinevuse rõõmust maagilisel geiparaadil Magical Pride, lummaval peol, mis lööb Pariisi Disneyland'i särama 1. Juunil 2019," kutsutakse lõbustuspargi kodulehel lapsi ülehomsel lastekaitsepäeval korraldatavale homoparaadile.

"Pane end riidesse nagu unistus, tunne end muinasjutuliselt ja koge Walt Disney stuudiote lõbustusparki enneolematul moel – valjult, uhkelt ja elavalt koos kõigi vikerkaare värvidega!" jätkatakse seal laste homopeole meelitamist.

Üritusel on kavas "eksklusiivne ja elava atmosfääriga geiparaad", kus "jooksevad ringi Disney tegelased, kes soovivad külalistega erilisi hetki jagada". Samuti saavad lapsed "kuni hiliste õhtutundideni põnevate atraktsioonidega sõita" ning näidata oma geisõbralikkust spetsiaalseid Magic Pride suveniire kandes.

Lapsi tantsitab homoprostituudi aheldamises ja ründamises süüdi mõistetud muusik

Üritusel astuvad üles ka mitmed muusikud ja diskorid ning lastele korraldatakse ka "maagiline playbackshow", kus lapsed saavad muusika saatel suud liigutada.

Üheks plaadikeerutajaks on geiparaadile kutsutud aga kohtulikult karistatud homoseksuaal Boy George (kodanikunimega George O'Dowd), kes mõisteti 2009. aastal süüdi homoprostituudi käeraudadega seina külge aheldamise ja metallketiga peksmise eest.

George'i kaitsja sõnul oli tema kliendi "veidras" käitumises süüdi tema pikaajaline narkosõltuvus. Karistuseks määrati George'ile 15 kuud vangistust, kuid hea käitumise tõttu pääses ta juba kõigest 4 kuu pärast taas vabadusse.

Disneyland'i homoparaadi vastu algatati petitsioon

Konservatiivne kodanikuorganisatsioon CitizenGo on algatanud oma veebikeskkonnas Disneyland'i homoparaadi vastase petitsiooni, milles kutsutakse inimesi üles peatama Disney poolset laste indoktrineerimist LGBT-ideoloogiasse. Praeguseks on petitsiooni allkirjastanud juba üle kahesaja tuhande inimese.

Disney on ka varsemalt homopropagandat teinud

2017. aastal näidati Disney joonissarjas "Star vs. the Forces of Evil" suudlemas samasoolisi multikategelasi ning samal aastal linastunud Disney filmi "Kaunitar ja koletis" oli sisse põimitud homoromanss.

Filmi lavastaja sõnul soovib Disney saata sellega sõnumit, nagu oleksid homoseksuaalsed suhted "normaalsed ja loomulikud", ka riikidele ja rahvastele, kus sellist käitumist veel hälbeks peetakse.