Kaader 2014. aasta homoparaadilt Pariisis. Avalikust enesepaljastusest on saanud homoparaadide harjumuspärane osa.

Läinud nädalal mõistis Pariisi apellatsioonikohus endise eluasemeministri Christine Boutini süüdi “vihakõnes” selle eest, et poliitik nimetas homoseksuaalsust avalikult “jäleduseks”.

Boutin peab tasuma trahvina 5000 eurot, lisaks 2000 eurot eraldi kolmele homoseksuaalide organisatsioonile “Mousse”, “Le Refuge” ja “Inter-LGBT”, vahendab LifeSiteNews.

Sisuliselt on poliitikut trahvitud piibli tsiteerimise eest. Sõna “jäledus” esineb homoseksuaalsuse kohta Kolmandas Moosese raamatus, näiteks peatükis 18 salmis 22: “Ära maga meesterahva juures, nagu magatakse naise juures: see on jäledus!”

On selge, et kohtuotsuse valguses ei tohiks kristlased väljendada oma nõusolekut homoseksuaalsete aktide keelustamisega, kui nad just ei soovi saada kriminaalkorras karistatud.

Prokurör ja kolm vanemkohtunikku jõudsid ühisele järeldusele, et Boutin rikkus Prantsuse “rassismivastaseid” seadusi, millega kehtestatakse spetsiifilised ja eriliselt karmid karistused laimu ja solvangute, samuti vägivalla või vihkamise õhutamise eest mitmesse kategooriasse liigituvate inimeste vastu muuhulgas sugupoole, vanuse, rahvuse, rassi, puude ja hiljuti lisatud “seksuaalse orientatsiooni” alusel.

Nagu rõhutas oma kaitsekõnes Boutini advokaat, mõisteti poliitiku üle kohut arvamuse avaldamise eest. “Teie otsusel saavad olema tohutud tagajärjed sõnavabadusele. Kui te prokuröri nõudmistega kaasa lähete, tuleb teil konfiskeerida piibel!”

Boutin on Prantsusmaal tuntud kui homoseksuaalide tsiviilpartnerluse vastane. Poliitik aitas mobiliseerida vastupanu nii samasooliste kooselu kui hiljem “abielu” legaliseerimisele Prantsusmaal.

Endine parlamendiliige ja pikaajaline kristlike demokraatide liider on ühtlasi asutanud elupooldava organisatsiooni “Alliance Vita”, mille peamine fookus on seista vastu abordile ja eutanaasiale ning pakkuda abi rasedatele naistele.