USA president George W. Bush (vasakul) ja toonane Saudi Araabia kroonprints Abdullah aastal 2005 käsikäes siniste lupiinide (Lupinus texensis) keskel jalutamas. Foto: Jim Watson, AFP/Scanpix

Demokraatlikul parteil pole parasjagu parimad päevad ning asjad on ajaliselt ja geograafiliselt natuke nihkes. Nagu nendib The American Mirror, pole antud olukorras vabariiklasi vajagi – omadest jamadest jätkub.

Esiteks selgus esmaspäevasel pressikonverentsil, et esindajatekoja vähemuse liidri Nancy Pelosi arvates on tänaseni president George W. Bush.

"Ma pole näinud midagi, kus me – kus ma saaksin president Bushiga koostööd teha…," pahandas Pelosi.

"Ma olen pettunud, sest ma arvasin, et võibolla oleks midagi huvipakkuvat, tulenevalt sellest, mis ta kampaania käigus ütles."

https://www.youtube.com/watch?v=x2czvd61mR0

Samal pressikonverentsil esines ka kongressi liige Maxine Waters. Watersi sõnutsi on see kohutav, kuidas president moslemeid reisimast takistab ning Vladimir Putiniga suhtlemisest pajatab.

Sest Putin "vastutab pommide tarnimise eest, mis tapsid süütud lapsi ja peresid, ee, ee…," väitis Waters, kuid unustas nime, mille siis meesterahvas seljatagant ette sosistas: "Aleppos."

"Jep, Aleppos," ütles Waters.

Ta jätkas: "Ja fakt, et ta embab Putinit, sel ajal kui Putin jätkab oma pealetungi Koreas."

Krimmis?