Foto: Elu Marss

Pühapäeval, 30. augustil toimub Tallinnas Elu Marss. Marss algab rongkäiguga kell 15.00 Viru väravate juurest ja kulgeb Vabaduse väljakule, kus algab kell 16.00 kontsert.

Marssi korraldab MTÜ Elu Marss, mille ainsateks liikmeteks ja ühtlasi juhatuse liikmeteks on Lydia Hõbesalu ja Pille Voll.

Konkreetseid seadusemuudatuslikke eesmärke, nagu näiteks valikabordi keelustamine või valikabortide riikliku rahastamise lõpetamine, mille saavutamise nimel marssi korraldatakse, ei ole seda tutvustavates materjalides esile toodud. Küll aga on korraldajate sõnul Elu Marsile oodatud kõik inimesed, kes peavad elu pühaks, kellele lähevad korda kõik elud ning kes hoolivad Eesti tulevikust.

"Me usume, et Jumal on elu looja, elu on püha ja kõik elud loevad ning sündimata elud vajavad sealjuures erilist kaitset. Kui me soovime rahva ja riigina olla õnnistatud ja jätkusuutlikud, siis on oluline, et me riigi kõige kõrgemal (valitsuslikul ja seadusandlikul) tasemel tunnustame ja austame Jumala seadusi," toonitavad korraldajad Elu Marsi Facebooki lehel.

Korraldajad paluvad marsile kaasa võtta Eesti lippe.

Toimetas Varro Vooglaid