Sihtasutus Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks korraldas 24. novembril 2015 Toompea lossi ees ja Vabaduse platsil sümboolse meeleavalduse, et saata võimu juures olevatele inimestele jõuline sõnum perekonna tähenduse kohta.

Meeleavalduse videokokkuvõttes on toodud selgelt välja sõnumid, mida ettevõtmise kaudu esile tõsteti. “Kui poliitikute silmad jäävad kõige elementaarsema tõe suhtes pimedaks, siis teeme selle neile suurelt nähtavaks,” öeldakse video alguses.

Nüüdseks on valminud sümboolse meeleavalduse videokokkuvõte tervenisti üheksas keeles: eesti keeles, vene keeles, inglise keeles, prantsuse keeles, hispaania keeles, portugali keeles, itaalia keeles, saksa keeles ja poola keeles. Peatselt valmib kokkuvõte ilmselt ka soome keeles, läti keeles ja rootsi keeles.

SAPTK juhatuse esimehe Varro Vooglaiu sõnul on paljud inimesed andnud jõulise sümboolse meeleavalduse kohta väga head tagasisidet. “Ka meie sõpradel teistes riikides on rõõm näha, kuidas tõeline kodanikeliikumine perekonna, abielu ja ühiskonna moraalsete alusväärtuste kaitseks levib kõikjal üle Euroopa ning kogub aina jõudu,” ütles Vooglaid ja lisas, et teiste seas saatis oma väga tunnustava kirja Prantsusmaal toimunud massimeeleavalduste Manif pour tous peakorraldaja ja juht Ludovine de La Rochère.

Meeleavalduse videokokkuvõttest tegi ülevaatliku artikli ka tuntud rahvusvaheline uudiste- ja arvamusportaal LifeSiteNews.com. Meeleavalduse venekeelne videokokkuvõte on aga Facebooki vahendusel jõudnud enam kui 1250 jagamise teel rohkem kui 136 000 inimeseni.

Eesti keeles:

Vene keeles:

Inglise keeles:

Prantsuse keeles:

Hispaania keeles:

Portugali keeles:

Itaalia keeles:

Saksa keeles:

Poola keeles:

Soome keeles (lisatud 23.12.2015):

Rootsi keeles (lisatud 23.12.2015):