Vasakäärmuslastest LGBT-aktivistid tungisid taaskord Hollandis perekonda ja kristlikku traditsiooni kaitsva organisatsiooni Civitas Christiana valdustesse ning korraldasid nende peakontori ees protestiaktsioonina satanistliku reivi.

8. detsembri hommikul tungisid LGBT-aktivistid taaskord Hollandis, Nijmegeni linna lähedal asuvas Heilig Landstichtingi külas perekonda ja kristlikku traditsiooni kaitsva organisatsiooni Civitas Christiana territooriumile ning viisid seal protestiaktsioonina läbi satanistliku reivi.

Osalejate näod olid enamjaolt kaetud vikerkaarevärvides näokatetega ning neil oli oma meelsuse väljendamiseks kaasas ka mitmesuguseid lippe ja sümboolikat, sealhulgas LGBTQ vikerkaarelipp nii tavapärasel kujul kui ka koos Antifa logoga, eraldiseisev Antifa lipp, anarhofeministide lilla-must lipp, sini-roosa-valge triibuline transliikumise lipp koos anarhismisümboliga ning lisaks veel ka suur valge loosung, millel oli kujutatud lillakasroosat ükssarvikut, mis purustab oma vikerkaarevärvilise sarvega vasturevolutsioonilise organisatsiooni TFP kuldse lõviga kaunistatud punase standardi.

Lisaks sellele oli loosungile suurte mustade tähtedega kirjutatud ka deklaratsioon: "Me tantsime Civitas Christiana varemetel." Selle alla oli aga väiksemate punaste tähtedega kirjutatud üleskutsed: "Hävita patriarhaat! Peata rassism ja seksism!" Lisaks olid sissetungijatel veel satanistlike sümbolitena kaasas kuradi sarved ja hang. Reivi käigus põletati ka punaseid signaalrakette, loobiti maha prahti ning karjuti läbi ruupori "Civitas Christiana, häbenege!"

Samuti sulgesid aktivistid valduse värava jämedate kettidega ning kinnitasid selle külge sildi tekstiga: "Teie Jumal ei valitse minu kõhu üle." Aktsioon leidis aset samal päeval kui Elu Marss, mille üheks korraldajaks on ka Civitas Christiana – värava sulgemisega üritasid satanistidest homoaktivistid takistada Civitas Christiana liikmete osavõttu sellel abordivastasel protestimarsil.

Civitas Christiana abordivastase kampaania Stirezo juhataja Frans van Windeni sõnul ei kahjustanud nende aktsioon aga sugugi Elu Marssi, pigem vastupidi: "Ma märkasin, et inimesed toetasid meid isegi rohkem, kui me sellest terroriaktist rääkisime."

Homosaatan

Aktivistide grupeering, millesse on koondunud kirju seltskond vasakäärmuslasi, LGBTQ-aktiviste, anarhiste, feministe, "antifašiste", sataniste ja teisi revolutsiooniliselt ja antikristlikult meelestatud noori, nimetas end oma YouTube'i kanalil, kuhu nad oma satanistliku reivi jäädvustuse üles olid laadinud, liikumiseks Homo Satan.

Kuvatõmmis homosatanistide YouTube'i kanalilt.

Praeguseks on nad aga jõudnud oma kanali nime juba ära muuta "homofoobia vastaseks aktsiooniks" (antihomophobe actie). Video juures on nad esitanud ka oma aktsiooni põhjenduse:

"Me tahame, et need kristlikud fašistid teaksid, et me leiame need reaktsionäärsed pannkoogid üles ja me tahame maailmale teada anda, et siit levitatakse ohtlikke paremäärmuslikke ideid."

Ühtlasi juhib grupeering Homo Satan tähelepanu sellele, et Civitas Christiana kuulub "äärmiselt konservatiivsesse klubisse Traditsioon, Perekond ja Eraomand (TFP – Tradition, Family, Property), mis näeb LGBTQIA+ liikumist totalitaarse ideoloogiana ning ühiskondlikku arutelu sooideoloogia üle ohuna perekonnale." Deklaratsioonis väidetakse samuti, et "organisatsioonil on ka lai võrgustik klassikalistes paremäärmuslikes ja uusparempoolsetes rühmitustes," mistõttu on "oluline võidelda progressiivsete ideede nimel." Seetõttu kutsubki grupeering inimesi viimaks üles koonduma, et võidelda ühiselt traditsiooni, patriarhaadi ja eraomandi vastu:

"Ajal, mil paremäärmuslased loovad üha lähedasemaid suhteid ning muutuvad sotsiaalselt üha aktsepteeritavamaks, peame me koos rusika moodustama. Lõpp traditsioonile! Lõpp patriarhaadile! Lõpp eraomandile!"

Juba teine sissetung lühikese aja jooksul

Tegemist on juba teise vasakäärmuslastest homoaktivistide sissetungiga Civitas Christiana valdustesse. Alles 24. oktoobri öösel naelutasid nad organisatsiooni kontori Casa Nova uksele oma "progressiivsed teesid", milles nõudsid muuhulgas kõigile võrdset abieluõigust, ohutut ligipääsu abordile kui inimõigust, trans-õiguste tunnustamist inimõigustena, vara ümberjaotamist ja patriarhaadi hävitamist.

Civitas Christiana juht Hugo Bos ei olnud aga toona sugugi üllatunud, et vandaalid Casa Novat otsustasid rünnata:

"Me elame keskkonnas, kus revolutsioon muutub üha meeleheitlikumaks. Igal rindel on üha enam näha, et inimesed näevad nende valedest läbi. Selle niinimetatud aktivismi taga peitub tegelikult pime viha perekonna vastu. Nad on "antifa" – anti-family (inglise k. perekonna vastu). Nad on Hollandi ja Hollandi kristliku kultuuri vastu.

Casa Nova juures toime pandud tegu on selge sallimatuse ilming. Need rühmitused väldivad arutelu ning vaigistavad teisi inimesi. Nad tungisid siia maskeerununa, kuid samal ajal nad ka eemaldasid oma maski. Antifa ja Musta Peetri vihkajad on Hollandi ametivõimude terrorinimekirjas ning igati teenitult. Nad on ohuks ühiskonnale – oleme seda alati väitnud ning nüüd nad demonstreerivad seda sõna otseses mõttes meie ukselävel. Sallivus on nendele inimestele täiesti võõras."

Vaatamata sellele leidis härra Bos, et olukorra järsk halvenemine on murettekitav: "Kui kaua kavatseb valitsus neid kultuuriterroriste sallida? Me ei karda neid, kuid me leiame, et selline lakooniline suhtumine nendesse on kohatu. Igal juhul teavitame kõikidest meie vastu suunatud ähvardustest, rikkumistest ja kuritegudest, et ametivõimud ei saaks hiljem probleemi eitada."

Kuigi nii eelmise kui ka praeguse rünnaku süüdlased pole veel teada, on nende tuvastamiseks olemas juba konkreetsed vihjeid.

Rünnakud tänavatel

Ühtlasi on vasakäärmuslased Civitas Christiana liikmeid rünnanud ka nende tänavakampaaniate käigus. Näiteks kui nad korraldasid tänavu 10. märtsil Hollandi linnas Nijmegenis rahumeelse meeleavalduse rõivafirma Suitsupply perverssete ja avalikult homoseksualismi propageerivate reklaamiplakatite vastu, siis ilmus protestimiitingule kohale ka 150 homoaktivisti ja pahemliberaali, kes hakkasid meeleavaldajaid solvama, mõnitama, ründama ning omavoliliselt meeleavaldajate trükiseid ja muud vara hävitama.

Sarnane muster kordus ka käesoleva aasta 6. oktoobril, kui Civitas Christiana liikmed protesteerisid Nijmegeni raamatukogu ees seal korraldatava transvestiitide vestmistunni vastu, kus levitati lastele hävituslikku valet, et sugu polegi tegelikult oluline. Ka seekord sattusid rahumeelsed perekonnakaitsjad agressiivsete LGBT-aktivistide füüsilise rünnaku alla ning leidis aset suurem rüselus.

https://www.facebook.com/samuele.maniscalco.1/videos/10212732140594927/

 

Üks kõigi, kõik ühe eest!

Lisaks Civitas Christianale kuulub "rahvusvahelisse vihaklubisse", nagu satanistidest vasakäärmuslased TFP-d nimetavad, ka Eestis tegutsev Sihtasutus Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks, mille all tegutseb omakorda ka uudiste- ja arvamusportaal Objektiiv. Seetõttu on rünnak nende vastu ühtlasi ka rünnak meie vastu.

Allikad: cip.nlcultuurondervuur.nu

Märkus: Civitas Christiana andmetel leidis sündmus aset 8. detsembri hommikul, kuid homosatanistid väidavad, et tungisid nende territooriumile hoopis 9. detsembril.

Vasakäärmuslased ründasid Civitas Christiana kontorit

Fookuses: Hollandis tungisid homoaktivistid katoliiklastest meeleavaldajatele kallale

Hollandis ründasid LGBT-aktivistid perekonnakaitsjaid – politsei ei reageerinud väljakutsele