"Kes tapab Trumpi?" küsivad halvad kaotajad. Foto: vchal/Bigstockphoto.com

Suhtluskeskkond Twitter huugab üleskutsetest korraldada USA presidendivalimised võitnud Donald Trumpile atentaat.

Nagu kirjutab Mail Online, küsitakse näiteks otse: "Nii et kes siis korraldab Trumpi atentaadi tema ametisseastumisel?"

Surema peaks säutsujate sõnutsi ka uus asepresident Mike Pence.

Mäletatavasti ei toimunud midagi sellist pärast kahte eelmist valimist, mille võitis paljude konservatiivsete ameeriklaste ehmatuseks Barack Hussein Obama.

Daily Maily allikate andmetel hoiab USA salateenistus USSS ähvardustel silma peal.

TruNewsi reporter Edward Szall helistas Föderaalsesse Juurdlusbüroosse (FBI), kelle kaitse all Trump juba mitu kuud on olnud.

Talle vastati, et FBI selle küsimusega ei tegele.

Trumpi tapmise kui võimaliku lahenduse idee on meedias kõlanud sageli. Näiteks leidis tuntud loodussaadete tegija Sir David Attenborough, et Trump maha lasta poleks üldse paha mõte.

Paljusid on pannud mõtlema kunagise presidendi George H.W. Bushi kurikuulus liigutus, kui vabariiklaste üritusel kõlas Trumpi nimi. Kes rohkem kursis salaseltside žestidega, saavad ilmselt kohe aru, millega on tegemist:

https://www.youtube.com/watch?v=tRTbTDb2kWw

Tülgastavate rünnakute alla langevad samal ajal ka Trumpi poolt hääletanud inimesed. Näiteks tungis kamp rusikamehi ja -naisi kallale 50-aastasele mehele, kellelt nad valgusfoori juures läbi avatud akna küsisisid, kelle poolt ta hääletas.

Kuuldes, et "Trumpi", tiriti ta autost välja ning hakati hoope jagama. Video lõpus võib näha, kuidas auto ärandatakse, omanik kaasa lohisemas – käsi ukse vahel. Hoiatus: ründajad väljenduvad ropult. Vaadeke siit.

Autoomanikel on Ameerikas praegu rasked ajad:

"Kes tapab Trumpi?" küsivad halvad kaotajad. Foto: Steve Dipaola, Reuters/Scanpix
Foto: Steve Dipaola, Reuters/Scanpix