"Lõpetage Planned Parenthoodi rahastramine." Foto: American Life League

Abordikliinikute kett Planned Parenthood oli Donald Trumpi valimisvõidu kiiluvees neile mitteomaselt vait. Küll aga läks peakorterist eile hommikul teele rahakogumise meil, milles abordihiiglase president Cecile Richards väljendas organisatsiooni absoluutset õudu “mõeldamatu” tulemuse üle.

“Koristagem kõik need sõnad tee pealt eest: Muserdatud. Vihased. Murtud südamega. Raevunud. Šokeeritud. Kurvad. Täis tülgastust. Ja häbi. Hirmunud. Kurnatud. Kildudeks purustatud,“ alustas Richards.

“Ja nüüd veel neli sõna,” jätkas Richards. “Kõige tähtsamad: NEED. UKSED. JÄÄVAD. LAHTI.

“Ma tean, et sinul ja minul ei jätkuks iial küllalt sõnu kirjeldamaks meie tundeid selle suhtes, mis neil valimistel juhtus ja mis ootab ees,” sedastas ta.

“Kui keegi tahab jääda voodisse* või maailma eest peitu pugeda, mina sind süüdistada ei saa,” ütles Richards. “Aga ma loodan, et sa seda ei tee. Pigem ma loodan, et sa ühined minuga ja keskendud nendele neljale sõnale: Need. Uksed. Jäävad. Lahti.”

“Koos oleme me teinud ajalugu – aidates esimesel naisest suurpartei presidendikandidaadil jõuda nii, nii väga lähedale Valgele Majale,” kirjutas Planned Parenthoodi president. “Ja me peaaegu võitsime. See päev tuleb. Tuleb.”

Ühtlasi vandus Richards, et Planned Parenthoodi “pere” peatab “selle opositsiooni”.

“P.S.,” võtab Richards otsad kokku. “Võitlus algab nüüd. Töö algab täna (eile ehk kolmapäeval – toim). Teie toetusest, taaskord, on abi.”

abort 14 nädal

Planned Parenthood osaleb Ühendriikides igal aastal üle 320 000 sündimata lapse tapmises, saades selleks ligi 554 miljonit dollarit maksumaksjate raha. Richards saab aastapalka üle 590 000 dollari. Naine on regulaarselt toetanud ja tõstnud esile aborti pooldavaid kandidaate, kelle kampaaniatele on organisatsioon ühtlasi annetanud miljoneid dollareid.

Mullu suvel raputasid Ameerikat võikad üksikasjad sellest, kuidas Planned Parenthood üritab abordi läbi tapetud beebid emaihust võimalikult “ühes tükis” välja koukida ning nende kehaosade, kudede ja elunditega äri ajada.

* Teadaolevalt on üks ülikooliprofessor otsustanud, et valimistulemuste tõttu on eelseisvad eksamid vabatahtlikud – šokeeritud tudengid võivad vajada rahu ja vaikust.

screen_shot_2016-11-09_at_3-44-26_pm_619_429_55