USA vahevalimised olid vaevalt lõppeda jõudnud, kui konservatiivse uuriva portaali The Daily Caller asutaja ja Fox Newsi saatejuhi Tucker Carlsoni kodu juurde saabus seltskond Antifa liikmeid, kes skandeerisid, et kavatsevad “võidelda, teades kus ta öösel magab.”

“Tucker Carslon we will fight, we know where you sleep at night,” kõlas nende luuletus inglise keeles. Carlson oli ise samal ajal valmistumas tööl oma õhtuseks saateks ning kodus viibis vaid tema abikaasa Susie, vahendab The Daily Caller.

Muuhulgas käskis kamp Tuckeril “linnast [ehk Washingtonist] lahkuda”. Vähemalt üks protestijaist tungis majaukseni ning helistas kella.

TruNewsi andmetel viskus keegi kamba liikmetest sellise jõuga vastu ust, et sellesse tekkis mõra.

Juba vahevalimiste lähenedes sagenesid vasakleeris üleskutsed kasutada vägivalda vabariiklaste, konservatiivide ja patriootlike ameeriklaste vastu.

Näitena sõnakasutusest postitas demokraadist ametnik sotsiaalmeediasse sõnumi, et “7. novembril tuleb nad giljotiinide juurde tuua.”

Giljotiini motiiv on olnud vasakleeri väljendusvormides olnud küllaltki läbiv, mis paljude vaatlejate väitel viitab inspiratsiooni ammutamisele Prantsuse revolutsioonist.

USA ametnik kutsus “giljotineerima” vabariiklasi