Vene riigiduuma kiitis homopropaganda vastase seaduseelnõu heaks häältega 436–0; välismaised homopropagandistid saadetakse riigist välja

Eile otsustas Venemaa Riigiduuma (parlamendi alamkoda) häältega 436–0 keelustada täielikult homoseksuaalse käitumise propaganda välismaiste aktivistide poolt.

Seaduse kohaselt määratakse ranged trahvid või koguni vabadusekaotuslik karistus isikutele, kes propageerivad "mitte-traditsioonilisi seksuaalseid suhteid".

Seaduse toimel keelatakse ära ka homoparaadid ning seatakse piirid välismaiste aktivistide püüdlustele normaliseerida erinevate kampaaniate abil homoseksuaalset käitumist ning saada sellele seeläbi ühiskondlikku tunnustust.

Samal päeval võttis Riigiduuma vastu ka teise seaduse, mille kohaselt võidakse määrata koguni vabadusekaotuslikud karistused isikutele, kes solvavad usklike tundeid või rüvetavad religiooseid sümboleid.

Loe lähemalt portaalist LifeSiteNews.com.

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!