VIDEO: Salvini tegi pöördumise Eesti konservatiividele

Foto: Scanpix

EKRE fraktsiooni juht Martin Helme jagas oma Facebooki seinal videot, milles Itaalia siseminster Matteo Salvini soovib jõudu Eesti Konservatiivsele Rahvaerakonnale ja loodab, et alates 26. maist töötatakse koos ühise Euroopa eest.

“Meil käisid kahe nädala eest külas Europarlamendi rahvuslaste grupi liikmed, nende hulgas Lega esindajad, kes pakkusid välja, et kui oleme huvitatud, teeb Lega esimees, Itaalia sise- ja asepeaminister Matteo Salvini väikese videotervituse! Nädalaga oli valmis. Oleme heas seltskonnas,” kirjutab Helme postituses.

Julgen väita, et itaallased on tõhusamad kui Põhjamaad! Meil käisid kahe nädala eest külas Europarlamendi rahvuslaste grupi liikmed, nende hulgas Lega esindajad, kes pakkusid välja, et kui oleme huvitatud, teeb Lega esimees, Itaalia sise- ja asepeaminister Matteo Salvini väikese videotervituse! Nädalaga oli valmis. Oleme heas seltskonnas!

Posted by Martin Helme on Esmaspäev, 15. aprill 2019

.
Toimetas Lennart Käämer

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!