Varro Vooglaid ja Markus Järvi. Foto: SAPTK

Aasta kõige olulisema annetuste kogumise kampaania viimasel päeval lahutab meid eesmärgini jõudmisest veel vähem kui 3000 eurot. Loodame siiralt, et kõik Objektiivi lugejad, vaatajad ja kuulajaid, kes ei ole veel oma annetust teinud, ei jäta seda täna tegemata ning et õhtuks võime tõdeda, et kampaania jõudis eesmärgini.

Head Objektiivi sõbrad!

Meie aasta kõige olulisemat annetuste kogumise kampaaniat on taas kord saatnud edu.

Hea on minna suvele vastu teadmises, et tuhandete inimeste toel saame jätkata Eesti ühiskonnas missiooni, mille oleme enda kanda võtnud, seistes praegustel tormilistel aegadel peamiste moraalsete printsiipide, perekonna ja abielu, inimelu pühaduse, elementaarsete põhiõiguste- ja vabaduste, kodanikuühiskonna, demokraatia, riikliku iseseisvuse ja õigusriigi põhimõtte ning ausameelse ajakirjandusliku ja poliitilise kultuuri kaitsel.

Teeme seda tööd igapäevase pühendumisega vastavalt oma parimatele võimetele ja uskudes siiralt, et seda tööd on meie ühiskonnale väga vaja. Paljud meie toetajad on kinnitanud oma annetusega, et nad jagavad seda veendumust.

Lähipäevil selgitame kindlasti lähemalt ka neid plaane, mille mille elluviimiseks asume kohe pärast annetuste kogumise kampaania lõppu teie annetuste toel ettevalmistusi tegema.

Ühelt poolt tuleb meil Objektiivi meeskond uuesti üles ehitada, leides lahkunud töötajate asemele teiste hulgas nii uue uudistetoimetaja kui ka videotoimetaja.Teiselt poolt võtame ette mitmeid tehnilisi uuendusi, mitmekesistades oma materjali ja selle produktsiooni ning produktsiooni tõhusust. Samuti paneme rõhku sellele, et Objektiivis avaldatud materjalid jõuaks nii sotsiaalmeedia, uudiskirja kui ka uute leviku kanalite kaudu senisest palju rohkemate inimesteni, eriti noorte seas.

Paljude toetajate abil oleme tänaseks kogunud kampaania raames kokku ligi 47 000 eurot, et jätkata järgmise poole aasta vältel Objektiivi tegevust ja viies selle uuele tasemele.

Siiski lahutab meid eesmärgiks seatud summani jõudmisest veel ca 3000 eurot.

Et täna on meie kampaania viimane päev, siis loodame siiralt, et need Objektiivi lugejad, vaatajad ja kuulajaid, kes ei ole veel oma annetust teinud, ei jäta seda päeva jooksul tegemata.

Oluline on absoluutselt iga annetus, sõltumata sellest, kas annetuse summaks on 3000 eurot, 300 eurot, 50 eurot, 25 eurot või 10 eurot.

Täname kõiki, kes on juba meie töö jätkamiseks annetuse teinud. Samuti täname kõiki, kes seda veel tänase päeva jooksul teevad!

Annetuse tegemiseks vajutage palun allolevale nupule – annetuse tegemine meie annetuste lehel võtab vaid mõne hetke.