Neljapäev, 14. november 2019
Avaleht Arvamus Vooglaid ja Vihuri: rahva reaalsete demokraatlike õiguste taastamiseta on jutud demokraatiast silmakirjalikud

Vooglaid ja Vihuri: rahva reaalsete demokraatlike õiguste taastamiseta on jutud demokraatiast silmakirjalikud

Veiko Vihuri ja Varro Vooglaid.

Varro Vooglaid ja Veiko Vihuri vaatasid lähemalt president Kersti Kaljulaiu roosiaia kõnes väljendatud seisukohti ja tõdesid, et imala ja silmakirjaliku jutu asemel demokraatiast tuleks astuda reaalseid samme rahvale elementaarsete demokraatlike õiguste tagastamiseks.

Vestluses tuli juttu ennekõike president Kaljulaiu poolt väljendatud seisukohast, et “demokraatiast ja vabadustest ei saa kunagi rääkida liiga palju, täpselt nii nagu demokraatiat ja vabadust ennast ei saa olla kunagi liiga palju.”

Samuti vaadeldi lähemalt Martin Helme hiljutist tõdemust, et president Kaljulaiust on saanud Kadriorus resideeruv opositsioonijuht, kes ei varjagi enam oma püüdlust töötada ametis oleva valitsuse kukutamise nimel.

Kuula lähemalt allpool viidatud saatest.

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Varro Vooglaid
Varro Vooglaid on üks SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks asutajatest, selle juhatuse esimees. Hariduselt on ta jurist.
Veiko Vihuri
Veiko Vihuri on EELK vaimulik ja teoloog ning Objektiivi kolumnist.