CIA direktor Mike Pompeo esmaspäeval 23. jaanuaril ametivannet andmas. Paremal asepresident Mike Pence. Piiblit hoiab Pompeo abikaasa Susan. Foto: Susan Walsh, AP/Scanpix

Luure Keskagentuuri (CIA) uus direktor Mike Pompeo ütles koguduse koosolekul Wichitas, et radikaalsed moslemid tahavad kristlased maakera pinnalt minema pühkida, vahendab CNS News.

Kristlased peavad palvetama, võitlema ja mõistma, et “Jeesus Kristus, meie Päästja, on tõepoolest meie maailma jaoks ainus lahendus,” ütles toonane esindajatekoja liige aastal 2014.

Pompeo ei hakanud ei koraani ega Piiblit lahti seletama, tunnistades, et nende raamatute üksikasjade ja nüansside selgitamiseks on palju paremaid õpetlasi kui tema.

“Kuid ma võin teile öelda, et see oht Ameerikale on inimeste poolt, kes sügavalt usuvad, et islam on tee ja valgus ja ainuke vastus,” jätkas Pompeo.

“Seega, kui me mõtleme selle peale, milline peab olema USA poliitika, kuidas me hakkame selle vastu võitlema, siis me peame saama aru, et need inimesed, kes seda usuvad, on kannustatud religioossest sunnist pühkida kristlased maamuna pealt ära,” ütles tänaseks CIA direktoriks tõusnud kongresmen.

“Neil inimestel on tõsi taga ja nad jälestavad kristlasi. Ja nad rõhuvad meid edasi, kuni me hakkame palvetama ja seisma ja võitlema ja kuni meile saab selgeks, et Jeesus Kristus, meie Päästja, on tõepoolest meie maailma jaoks ainus lahendus.”

Vaata seda lõiku Pompeo sõnumist siit, alates 48. sekundist. Järgneb video Pompeo ametisseastumisest ja ametivande andmisest: