Dr. Peter McCullogh intervjuud andmas Foto: kuvatõmmis LifesSiteNews portaalist

Kardioloog ja epidemoloog dr Peter McCullogh rääkis intevjuus LifeSiteNews'ile, kuidas vaktsiinides kahtlevaid arste kiusatakse taga.

Dr McCullogh on võtnud palju avalikult sõna drakooniliste koroonapiirangute, lockdown'ide ja vaktsineerimissunni vastu, kaitstes loomuliku immuunsuse arengut ja ravi efektiivsemate viisidega. 

Arst lausus, et Ameerika  sisehaiguste nõukogu (American Board of Internal Medicine) "eeldab, et vaktsiinid on turvalised ja efektiivsed". Samas on vaktsiinid lastud käibesse eriloa alusel hädaolukorras, ühtlasi puuduvad pikaajalised uuringud. "Ükski nõukogu, ükski arst ei tohiks kunagi julgustada inimesi end [koroonavaktsiiniga] süstima, sest need on eksperimentaalsed."

Dr McCullogh osutas, et inimeste survestamine vaktsineerimisele eksperimentaalsete vaktsiinidega "loogiliselt järeldades rikub Nürnbergi koodeksit", mis on pärast II maailmasõda vastu võetud eetikakoodeks ja keelab sundida inimesi meditsiinikatsetele. 

Doktor nentis, et paljud arstid, sh dr Pierre Kory, on sattunud nõukogu rünnakute alla, kuna nad ei nõustu peavoolulähenemisega võitluses koroonapandeemiaga. "Nad ründavad arste, kes on liidrid Ameerika inimeste aitamisel," tõdes McCullogh. 

Ühiskond on koroonast ja vaktsineerimissurvest väsinud, samas "on grupp inimesi, kes arvavad, et Covid ei ole möödas või nad ei taha, et Covid möödas oleks," lausus dr McCullogh. New York Timesi ja Sienna kolledži uurimisinstituudi küsitlus näitas, et koroonat pidas "kõige tähtsamaks probleemiks" null protsenti küsitletutest (0%), küll aga pidasid inimesed probleemiks majanduse olukorda (20%) ja inflatsiooni ning elukalliduse tõusu (15%).

Toimetas René Allik