Üks, kaks, kolm... naeratus! Foto: Bigstockphoto.com

Kas on mingit vahet palgamõrvaril ja kõrgel positsioonil parasiteerival poliitikul? Poliitik tapab pikkamisi, piinamist nautides ja silmnähtavaid verejälgi jätmata, kuid ta mõrvab sihikindlalt, plaanipäraselt ja pimesi Brüsseli käske täites, kirjutab publitsist, kunstnik, muusik ja näitleja, Rahvuslaste Tallinna Klubi liige Aldo Roomere.

Me kõik oleme põnevusega jälginud filme ja seriaale palgamõrvaritest, julmadest, halastuseta tapamasinatest, kes osavalt varjudes ja maskeerudes liiguvad riigist riiki, linnast linna ja kustutavad eluküünlaid sama hooletult kui ahelsuitsetaja konisid laiaks litsub. Ja need tapamasinad teevad oma tööd hästi. Ja väga suure raha eest.

Vahel juhtub, et mõni neist püütakse kinni ja pannakse pikaks ajaks trellide taha dieedile, sest seadus näeb ette sellise tegevuse karistamist.

Aga kas on mingit vahet palgamõrvaril ja kõrgel positsioonil parasiteerival poliitikul, kes vaid mõne värdjaliku seaduse vastuvõtmise ja elluviimisega võib hävitada sadu, tuhandeid elusid? Kas olete kuulnud mõne meie poliitiku vastutustundest või vastutuselevõtmisest? (Kõva naer saalis, ma arvan!) Ja selline poliitik ei karda kunagi mingit karistust, sest kohtuvõim on kandadest kuklataguseni korrumpeerunud ega mõista selliseid lurjuseid kunagi süüdi (meenutagem vaid Siim Kallast ja mõningaid teisi libedikke!).

Poliitik ei kasuta oma tapatöös summutiga püstolit, snaiperpüssi, ei paigalda autopomme ega muid tapmisprofi töövahendeid, sest tema tööpõld on piiritult lai ja pakub piiramatult eri hävitamisvõimalusi, mis kindlustatakse värdjalike seaduste vastuvõtmisega, näiteks meie metsade laastamise ja põldude metsiku mürgitamisega. Suurepärane hävitusvahend on ka Rail Baltic.

Poliitik tapab pikkamisi, piinamist nautides ja silmnähtavaid verejälgi jätmata, kuid ta mõrvab sihikindlalt, plaanipäraselt ja pimesi Brüsseli käske täites. Tal pole vähimatki empaatiat ega südametunnistusepiina, sest juba Stenbocki majja sisenedes viskab ta kõik oma inimlikud omadused peauksest vasakul asuvasse prügikasti.

Ta saab väga suurt palka. Korraga muidugi mitte nii vinget kui palgamõrvar ühe keikka eest, aga kuna tema teenistus on pidev, süstemaatiliselt kergitatav ja kõrvalekaldumatult aastaringne, siis teenib ta lõppkokkuvõttes alati professionaalsest palgamõrtsukast rohkem. Mis on ilmselt ka “õiglane”, sest poliitik hävitab ju sadu kordi rohkem inimelusid kui palgamõrvar kogu oma karjääri jooksul.

Ja meie, tööinimesed, maksumaksjad, peame neid palgamõrtsukaid üleval ja valime neid tagasi ja edasi mõrvama!

Kogu see Euroopa illegaalidega vägistamine ja islamiseerimiseprojekt on poliitikutele eriti suurepärane tapalava, kus nad oma verejanulisi unistusi kõige suuremas plaanis täide saavad viia.

See, kuidas Facebookis pidevalt kontosid blokitakse, on ju suurepärane näide sellest, et pagulasestaatuse omandanud mõrvar võib segamatult selja tagant noori naisi tappa, aga kui sel teemal sõna võtad ja selle näraka maa sisse tahad tampida, nagu oleks õiglane, siis saad kohe kuu aega blokki.

Mida te küll seal Stenbocki majas ja Kadriorus isekeskis manustate, et olete muutunud sellisteks ületamatuteks, silmakirjalikeks lurjusteks, oma rahva ja riigi timukateks? Teie ohjeldamatult raha järele sügelevad käed on juba niigi verised, aga teil on ilmselt pidurdamatu soov lausa supelda oma rahva veres.

Teie, südametud ja vastutustundetud kurjategijad, ma saan isegi aru teie haigest ahnusest ja hullumeelsest võimuihast, sest see hävitab inimliku käitumise, aga et te soovite hävingut ka oma lastele – no sellest ma küll aru ei saa! Sest just nemad, jah, ka nemad, mitte vaid kogu rahvas, pärivad teie kuritegude tagajärje – elu ilma kodumaata, kultuurita ja tulevikuta, elu täis hirmu, hullumeelset fanatismi ja piiritut vägivalda.