Sel teisipäeval esitas California osariik 15 kuriteosüüdistust uurivatele ajakirjanikele David Daleidenile ja Sandra Merrittile, misjärel avalikustas nende organisatsioon Centre for Medical Progress (CMP) veel ühe video aborditööstuse esindajast kirjeldamas potentsiaalsele kudede ja kehaosade ostjale oma töö tagamaid.

Dr DeShawn Taylor lahkab muuhulgas probleemi, mis tekib, kui aborditud laps ilmutab elumärke. “Arizonas, kui loode ilmutab välja tulles mistahes elumärke, tuleb meil see transportida. Haiglasse,” kurtis Taylor.

Kui CMP ajakirjanikust ja varjatud kaamerat kasutav “klient” küsib, “kas elumärkide kinnitamiseks on mingi standardprotseduur”, vastab dr Taylor: “Oluline on… sul tuleb vaadata, kes on toas, eks?”

Kõkutades kommenteerib Taylor, et see on üks “segane värk, segane värk.”

Teadustööks ja muudeks eesmärkideks tarvilike võimalikult tervete ja kahjustamata “isendite“ tagamine on keerukas, kuna “mul tuleb muretseda mõnede kolleegide tunnete pärast, kui see tuleb välja ja näeb välja nagu beebi.“

Ja lisaks tüütavad Planned Parenthoodi loodete surmatunnistustega tegelejad Arizona osariigis, kes loote kohta “beebi” ütlevad.

See tekitab Tayloris judinaid: “Meil on tööl inimesed, kes ajavad paberimajandust loodete surmatunnistuste tarvis. Nad kirjutavad meile ja nimetavad neid “beebideks”. Beebi see, beebi too, beebi see ja see… Mul ajab judinad peale, nagu.”

Kui kudede ja elundite kvaliteedi tagamiseks ei tohi beebit emaihus kohase kemikaaliga eelnevalt surmata, on tema katki- ja väljakiskumine füüsiliselt kurnav.

Taylor tunnistab naljatamisi, et tema biitsepsid oskavad kemikaalide eeltoimet kõrgelt hinnata, sest tööga toimetulemiseks on tulnud koguni jõusaalis käia.

Planned Parenthoodi looteäri paljastaja vabastati süüdistusest