Ronald Bernard. Foto: ekraanitõmmis/DVM-TV

Endine Hollandi pankur väidab, et finantseliidi liikmed kutsusid teda osalema laste ohverdamise rituaalides. 

Ronald Bernard oli edukas ettevõtja ning mitmete firmade asutaja ja omanik, kel finantsmaailma sisenedes südametunnistus kõrvale heita soovitati, kirjutab InfoWars.

Lingid pankuri endisele ja praegusele tegevusele avanevad siit ja siit. TruNewsi taustauuringu kohaselt on Bernard töötanud majanduse ja finantspanganduse valdkonnas ligikaudu 25 aastat (kuula alates 47:25)

"Mind koolitati psühhopaadiks ja ma kukkusin läbi," ütles Bernard filmindusettevõtte De Vrije Media TV kaasasutajale Irma Schiffersile antud pikema intervjuu esimeses osas.

"Ettevaatlikult sõnastades ei järginud enamik inimesi just peavoolu religiooni. Need inimesed, enamik neist, olid lutsiferiaanid. Ja sa võid ju väita, et religioon on muinasjutt, Jumalat pole olemas, reaalsusega pole siin midagi pistmist. Aga nende inimeste jaoks on see tõde ja reaalsus, ja nad teenisid midagi ebamateriaalset, mida nad kutsusid Luciferiks.

Ja ma olin samuti nende ringkondadega kontaktis ja ma üksnes naersin selle üle, sest minu jaoks olid nad ainult kliendid. Ja nii ma siis käisin nendes kohtades, mida kutsutakse Saatana kogudusteks. Ja ma käisin neis paigus ja nad tegid seal oma "püha missat" paljaste naiste ja käraka ja kogu kraamiga. Ja mulle pakkus see lihtsalt lõbu. Ma ei uskunud sellest midagi ega polnud kaugeltki veendunud, et miski seal reaalne oleks olnud. Minu meelest on pimedus ja kurjus inimeste endi sees. Ma ei seostanud neid asju veel ära," räägib pankur.

"Ja nii ma siis käisin nendes seltskondades kui külaline ning mulle pakkus palju lõbu näha kõiki neid paljaid naisi ja muid asju. Elu oli ilus. Aga siis tuli hetk, miks ma teile seda räägin, kui mind kutsuti osalema ohvrite toomises välismaal."

Bernardil jääb jutt kurku kinni ja ta hakkab nutma, kuid suudab siiski jätkata: "See oli pöördepunkt… Lapsed."

Endise pankuri sõnutsi sai temast eliidile oht, kui ta rituaalides osalemisest keeldus. Ta selgitas, et selle meetodi abil šantažeeritakse poliitikuid kogu maailmas.

InfoWars kirjutab, et kuigi Bernardi sõnade tõepärasust pole võimalik tõestada, on eliidi liikmete seotus pedofiiliaringidega leidnud küllaga kinnitust.

Lisatud videos toob ajakirjanik Paul Joseph Watson dokumenteeritud näiteid sellest, kuidas sisuliselt igas riigis, kus pedofiiliaringe paljastatud on – Prantsusmaast Portugalini ja Suurbritanniast Belgiani – puudutavad paljastused poliitilise ja kohtueliidi liikmeid ja kuulsusi.

Muuhulgas kirjutati Briti teletähe Jimmy Savile'i pidurdamatu pedofiilia puhul ka sellest, et mees osales koos teiste okultistidega saatanlikes lastepilastamise rituaalides.

Filmis "Sõrmuste isand" Frodot kehastanud Elijah Wood valas aga ajalehele The Times antud intervjuus välja valu selle pärast, kuivõrd palju töötab Hollywoodis avalikult süüdimõistetud pedofiile.

Eriti valus on ise puutumatuna pääsenud näitleja jaoks, et mõned kurjategijad on vanglast vabanenud, Hollywoodi naasnud ning tegelevad taas lapsnäitlejatega.

Lisame Hollandi pankuri intervjuu videod ingliskeelsete subtiitritega ja hollandi keeles

https://www.youtube.com/watch?v=KuLNccJtieY

ning samuti nii ingliskeelsete subtiitrite kui sünkroontõlkega: