Fookuses: dressides meelt avaldav president ärgu jutlustagu soliidsest debatist!

Saates “Fookuses” räägivad Varro Vooglaid ja Markus Järvi president Kersti Kaljulaidi vabariigi aastapäeval Viljandis peetud kõnest, millest vaatas vastu poliitiline erapoolikus ja soov jagada Eesti rahvas Tammsaare “Tõde ja õigust” primitiivselt tõlgendades kahte leeri.

“Neid Pearusid meil paraku ikka leidub,” tõdes president Kaljulaid oma kõnes, osutades nendele Eesti inimestele, kes ei kiida heaks senini sõlmimata piirilepingut ning kes soovivad  ainuõigeks tunnistatud liberaalse demokraatia kehtestamisele vastu seada konservatiivsetest väärtustest ja hoiakutest lähtuva demokraatia.

Kaljulaidi vabariigi aastapäeval Viljandis peetud kõnest vaatas korduvalt vastu poliitiline erapoolikus ja soov jagada Eesti rahvas Tammsaare “Tõde ja õigust” primitiivselt tõlgendades kahte leeri, tõdevad saates “Fookuses” Markus Järvi ja Varro Vooglaid.

Sellisena toimis see kõne rahva lõhestaja ja mitte ühendajana.

Kuulake lisa saatest!

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.
Varro Vooglaid
Varro Vooglaid on üks SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks asutajatest, selle juhatuse esimees. Hariduselt on ta jurist.