Fookuses: Eesti vajab õiguskeskust põhiseaduslike vabaduste kaitseks

Objektiivi saade “Fookuses” on suvepuhkuselt tagasi ja alustab kolmandat hooaega, mille esimeses saates tuleb juttu Indrek Tarandi SAPTK raha omastamisest, Rita Holmi ähvardustest tema kritiseerijate suunal ning sellest, mis on saanud Florian Hartlebi hiigelnõudest SAPTK juhtide vastu. Nende arengute valguses on ilmne, et Eesti vajab üha rohkem konservatiivset õiguskeskust kodanike põhiseaduslike vabaduste kaitseks, tõdevad Varro Vooglaid ja Markus Järvi.    

Teretulemast jälgima taas Objektiivi saadet “Fookuses”, mis on tagasi kuu aega kestnud suvepuhkuselt!

Kolmanda hooaja esimeses saates räägime sellest, kuidas Indrek Tarand omastas Sihtasutuse Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks poolt temale Riebergi ja Osa eest kantud summa ning keeldub seda tagasi maksmast. Eile, teisipäeval, esitas Varro Vooglaid riigiprokuratuurile kaebuse, millega vaidlustas Põhja ringkonnaprokuratuuri otsuse mitte alustada Indrek Tarandi suhtes kriminaalmenetlust.

Saates tuleb juttu ka lasteaedades väikelastele “nokulaulu” laulmas käinud Rita Holmi nõuetest teda sotsiaalmeedias kritiseerinud kodanikele. Nõuete esitamise taga on vandeadvokaat Robert Sarv.

Ühtlasi vastame paljude inimeste küsimusele, mis on saanud Florian Hartlebi hiigelnõudest Markus Järvi ja Varro Vooglaidi vastu – mille muuseas esitas vandeadvokaat Robert Sarv – maksta Hartlebile väidetava mainekahju tekitamise eest 110 000 eurot valuraha.

Eelnevate arengute valguses on ilmne, et Eesti vajab üha rohkem konservatiivset õiguskeskust kodanike põhiseaduslike vabaduste kaitseks, tõdevad saate “Fookuses” autorid.

Head vaatamist ja kaasamõtlemist uuel hooajal!

SAPTK vaidlustas Riigiprokuratuuris otsuse mitte algatada Tarandi suhtes kriminaalmenetlust

SAPTK esitas prokuratuurile avalduse Indrek Tarandi suhtes kriminaalmenetluse algatamiseks

 

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.
Varro Vooglaid
Varro Vooglaid on üks SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks asutajatest, selle juhatuse esimees. Hariduselt on ta jurist.