Fookuses eri: peale riigikogu valimisi tuleb paljudele soovida edu uutes väljakutsetes

“Fookuses” erisaates kommenteerivad Varro Vooglaid ja Markus Järvi riigikogu valimiste tulemusi. Kuigi valimised võitis Guy Verhofstadti koalitsioon, näitas Eesti rahvas sotsialistidele ja Eesti 200-le koha kätte ning provokatsioonidele lootnud jõud pidid kibedalt pettuma.  

“Fookuses” erisaates kommenteerivad Markus Järvi ja Varro Vooglaid riigikogu valimiste tulemusi.

Juttu tuleb muu hulgas suurimatest läbikukkujatest, kes enne valimisi Objektiivi suunal lennutatud epiteetide pealt kokku ei hoidnud, ent kellele riigikogu valimised kibedalt kätte maksid: Vabaerakond oma meelevigaste “geiseksi” reklaamide ja “Putini väärtustega” ning teenelised provokaatorid Indrek Tarand ja Eesti 200.

“Fookuses” saate autorid avaldavad ühtlasi toetust sotsialistide esimehele Jevgeni Ossinovskile, kelle jätkamine oma erakonna esimehena on Objektiivi toimetuse seisukohast kahtlemata kõige parem variant.

“Jevgeni Ossinovski tõukamisega sotsialistide esimehe troonilt ei tasu kiirustada. Laske inimesel rahulikult atra seada,” arvab Markus Järvi.

“Tõepoolest. Ka katrtuleid ei kisuta suvel üles, vaid oodatakse ikka sügiseni, et saak korralikult valmiks. Nii on oluline, et Ossinovski poliitika viljad võiksid erakonnas rahus küpseda. Ei maksa rabistada,” sekundeerib Varro Vooglaid.

Saates analüüsime, mida toob endaga kaasa nn Verhofstadti koalitsiooni valimisvõit ning õnnitleme ka Eesti Konservatiivset Rahvaerakonda tubli tulemuse eest.

Vaadake lisa videost!

KAMPAANIA JÕUDIS EESMÄRGINI!

Täname siiralt kõiki toetajaid!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.
Varro Vooglaid
Varro Vooglaid on üks SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks asutajatest, selle juhatuse esimees ja portaali Objektiiv tegevtoimetaja. Ta on katoliiklane, hariduselt jurist, abielus ning seitsme lapse isa.