Rõvetseja ja naistesõimaja Mikk Pärnitsa autasustamine vahetult enne taasiseseisvumispäeva riikliku vägivallaennetaja auhinnaga ning Sveta Grigorjeva kasutamine oma roosiaia suuvoodrina, tähistab Kersti Kaljulaiu Eesti rahva lõhestamise niigi pikas ja “teenekas” reas uue käigu sisselükkamist, tõdevad saates “Fookuses” Markus Järvi ja Varro Vooglaid.

Tõenäoliselt saame Kersti Kaljulaiu järelejäänud – kui kasutada Ivan Makarovi väljendit – “ajutise Kadrioru elamisloa” jooksul näha veel mitmeid jõulisi samme euroliberaalsuse ja poliitilise korrektsuse nimel Eesti rahva lõhestamisel, arvavad saates “Fookuses” Vooglaid ja Järvi.

Samas on juba selge rõvetsejast naistesõimaja ja Eesti põhiseaduse alusväärtustele sülitava Pärnitsa autasustamine vahetult enne taasiseseisvumispäeva riikliku vägivallaennetaja auhinnaga ning Grigorjeva kasutamine oma roosiaia suuvoodrina, tähistab Kaljulaiu Eesti rahva lõhestamise niigi pikas ja “teenekas” reas uue käigu sisselükkamist.

Pärnitsa autasustamise kaudu sülitavad president ja tema auhinnakomitees tegutsevad nõunikest liberaalid, nagu Urmo Kübar ja teised, Eesti rahva väärikusele ja selle kaudu ka põhiseaduse vaimule.

Vaadake lisa videost!