Fookuses: kas Isamaa ei kavatsegi astuda homoühingute riikliku rahastamise vastu?

Seekordses “Fookuses” saates jätkame Eesti LGBT Ühingu ja teiste homolobile ja -propagandale pühendunud võltskodanikuühenduste riikliku rahastamise probleemiga seonduvat arutelu ja küsime, kas Isamaa ei kavatsegi väljendada homoühingute riikliku rahastamise vastast seisukohta. Objektiivi stuudios on Varro Vooglaid ja Markus Järvi. 

Saates “Fookuses” jätkame homoühingute ja ideoloogiliste võltskodanikuühenduste riikliku rahastamise teemat, mis on Objektiivi teavituse ja SAPTK kampaania tulemusel jõudnud valitsusesiseseks arutelu- ja debatiküsimuseks.

Kui EKRE volikogu on väljendanud oma positsiooni, et kõigi ideoloogiliste kodanikuühenduste riiklik rahastamine tuleb lõpetada, siis Isamaa esimehe Helir-Valdor Seederi hinnangul peaks sotsiaalministeerium üksnes üle vaatama oma toetuste eraldamise prioriteedid.

Selget seisukohta, mille järgi oleks Isamaa homoühingute rahastamise vastu, Seeder ei väljendanud. Kas see tähendab, et Isamaa ei kavatsegi astuda homoühingute riikliku rahastamise vastu?

Vaadake lisa saatest!

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.
Varro Vooglaid
Varro Vooglaid on üks SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks asutajatest, selle juhatuse esimees. Hariduselt on ta jurist.