Fookuses: miks Objektiiv kritiseerib USA sõjalisi operatsioone Lähis-Idas?

Saates “Fookuses” selgitavad Varro Vooglaid ja Markus Järvi, miks on Objektiiv algusest peale võtnud antiglobalistliku hoiaku kritiseerides Euroopa Liidu kõrval ka USA sõjalist ja poliitilist sekkumist Lähis-Idas ja Põhja-Aafrikas. 

Iraani kindrali Qasem Soleimani tapmine Iraagis USA poolt korraldatud erioperatsiooni käigus on Eestiski tekitanud tõsiseid diskussioone rahvusvahelise õiguse ja USA globaalse jõupoliitika legitiimsuse teemal.

Saates “Fookuses” selgitavad Varro Vooglaid ja Markus Järvi Objektiivi positsioone suhtes USA globalistliku võimuhaardega ning kommenteerivad Eesti positsiooni angloameerika globaalimpeeriumi osana.

Vaadake lisa videost!

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.
Varro Vooglaid
Varro Vooglaid on üks SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks asutajatest, selle juhatuse esimees. Hariduselt on ta jurist.