Koroonaviiruse leviku ja selle tõkestamiseks kasutusele võetud meetmetega kaasnenud kriisiolukorras selgineb, et oluline osa elukorraldusest, mida oleme normaalseks pidanud, on tegelikult üpris ebanormaalne, tõdevad saates "Fookuses" Markus Järvi ja Varro Vooglaid.

Saates "Fookuses" arutlevad Varro Vooglaid ja Markus Järvi massiühiskonnas tavaks saanud elukorralduslike aspektide üle, millest väga paljud on tegelikult sügavalt ebanormaalsed.

Olukord, kus perekonnad ei tegutse mitte ühtse üksusena, vaid vanemad kohtavad oma lapsi parimal juhul mõned tunnid päevas, pole inimeseks olemise loomuseaduslikke nõudeid arvestades jätkusuutlik lahendus.

Väga paljudest uuteks normaalsusteks peetud hoiakutest ja elukorralduslikest valikutest tekivad tänapäeva inimese peamised hädad, nagu enesesse sulgunud individualism ja sellele järgnev üksindus, tõdevad saates "Fookuses" autorid.

Vaadake lisa saatest!

Seoses kriisiolukorraga jätkame Objektiivi videoproduktsiooni kodustest tingimustest. Vabandame võimalike puuduste pärast produktsiooni tehnilises kvaliteedis.