Fookuses: poliitikute vägivallaga ähvardamine on kultuuritu ja rumal

Poliitikute vägivallaga ähvardamine on mitte ainult ebamoraalne ja kultuuritu, vaid sellega saavutatakse ka loodetuga risti vastupidine tulemus, toonitavad seekordses “Fookuses” saates Markus Järvi ja Varro Vooglaid. 

Kaja Kallasele saadetud vägivallaähvardused, milles lubatakse poliitiku suunal täide viia grupivägistamine, on ebamoraalne ja idiootne tegevus, mis kahjustab muuhulgas ka neid poliitilisi jõude, mida arvatakse end ähvardusi esitades aitavat.

Inimestel tasub mõelda, kuidas nad end väljendavad ka kommenteerides. Oluline on end mitte välja elada, vaid küsida, kas kommentaar pakub teemasse mõne huvitava vaatenurga.

Vaadake lisa saatest!

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.
Varro Vooglaid
Varro Vooglaid on üks SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks asutajatest, selle juhatuse esimees. Hariduselt on ta jurist.