Mõned nädalad tagasi Prantsusmaa rahvuskogu poolt vastu võetud seadus, mille kohaselt võib abordivastast infot levitavad inimesed kuni kaheks aastaks vangi panna, näitab pahemliberaalide ja sotsialistide diktaatorlikku palet, tõdevad Varro Vooglaid ja Markus Järvi “Fookuses”.

Objektiiv võtab “Fookusesse” Prantsusmaa parlamendi alamkoja ehk rahvuskogu poolt vastu võetud seaduse, mille alusel võib kuni kaheks aastaks vangi panna inimesed, kes levitavad abordi kohta valitsuse tõlgenduse kohaselt “eksitavat informatsiooni”.

Kodanike elementaarset sõnavabadust piirav ja südametunnistuse vabadusel tallav seadus on jäänud oodatusti Eesti peavoolumeedia huviorbiidist välja ja seda olulisem on seda käsitleda meie kanalil.

Seaduse vastuvõtmiseks toimunud hääletuselt puudusid paljud parlamendiliikmed, ent eelnõu poolt hääletasid kõik kohal viibinud Prantsusmaa rahvuskogu vasakpoolsed ja ka suurem osa tsentriste.

Järvi ja Vooglaiu arvates paistab selle seaduse tagant ilmselgelt välja kogu Euroopa sotsiaaldemokraatia tegelikud eesmärgid, milleks on Euroopa kristliku tsivilisatsiooni hävitamine, surmakultuuri igakülgne edendamine ja kõikidel oponentidel riikliku vägivallamonopoli ähvardusel suu kinni sidumine.

Selles olukorras on hädavajalik, et elupooldavad organisatsioonid osutaksid sellisteloe drakoonilistele meedetele nii Prantsusmaal kui ka igal pool mujal avalikku vastupanu.

Ühtlasi soovitame meie lugejatel külastada eestikeelset lehekülge abort.ee, mis Prantsusmaal valitseva seaduse järgi tooks lehekülje rajajatele, kelle hulka kuuluvad teiste seas ka Varro Vooglaid ja Markus Järvi, kaasa kuni kahe aastase vanglakaristuse.

Vaadake lisa videost.