Seekordses "Fookuses" saates avaldasid Markus Järvi ja Varro Vooglaid kõigile Objektiivi toetajatele, tänu kellele jätkab Objektiiv oma missiooni, seistes tõeliselt sõltumatu väljaandena avaliku arvamuse väljal konservatiivsete ideaalide kaitsel.

Saates juhiti tähelepanu, et käimasolev annetuste kogumise kampaania osutus väga edukaks, sest miinimumeesmärgiks seatud summa 40 000 eurot tuli kokku vähem kui kahe nädalaga, olgugi et kampaania perioodiks on planeeritud kolm nädalat.

"Ühtlasi kinnitab meie kampaania kordaminek, et Eesti Päevalehe ja Delfi poolt hiljuti lendu lastud ning nii ERRi kui ka Õhtulehe poolt võimendatud lausvale, nagu saaks SAPTK vaid väiksema osa oma sissetulekust väikestest annetustest ja nagu oleks meil mingid varju jäävad sadadesse tuhandetesse eurodesse ulatuvaid annetusi tegevad ärimeestest suurtoetajad, ei võtnud meie toetajatelt usaldust meie vastu," märkis Vooglaid.

Vooglaiu sõnul näitab pilguheit annetustele, et taas tuli suur summa kokku peamiselt väga paljudest suhteliselt väikestest annetustest ehk sellest, et paljud inimesed on andnud Objektiivi tegemiseks oma jõukohase panuse.

"Nagu me oleme alati öelnud, on meie annetuskampaania kordaminek tunnustus meie tööle. Mitmed asjad oleks kindlasti võinud olla tehtud paremini ja energilisemalt, aga eks me ole püüdnud oma tööd teha vastavalt oma võimetele, seistes meile ja paljudele teistele inimestele oluliste ideaalide kaitsel. Tohutult liigutav on näha, Objektiivi toetajad tõesti tahavad, et me oma tööga edasi läheks," lisas omalt poolt Järvi.

"Kooritsa soperdis läks vett vedama, seda võib nüüd julgelt öelda nii Vahur Kooritsale endale kui ka Eesti Päevalehe juhtkonnale. Teete, mida te teete, aga vähemalt seni ei ole te suutnud meile vette peale tõmmata ega meid valedega nurka mängida. Siin me oleme, hingitseme edasi ja lubame tulevikus gaasi juurdegi panna."

Ühtlasi peatuti saates mitmetel hiljutistel näidetel, mis kinnitavad liberaalse peavoolumeedia tugevat ideoloogilist ja poliitilist kallutatust ning seega ka tõestavad Objektiivi kui konservatiivse väljaande hädavajalikkust. Samuti peatuti mitmetel probleemidel, nagu sotsiaalmeedia tsensuur, millega tuleb Objektiivil praegusel ajal vastuvoolu ujudes rinda pista.

Millest täpsemalt juttu tehti, seda kuulake saatest lähemalt!

Postimees nõuab Objektiivilt piltide kasutamise eest senisest 2000 protsenti suuremat tasu

Toetage Objektiivi oma annetusega ja aidake meil hoida tõelist kodanikumeediat!