Fookuses: tuleval nädalal toimuval konverentsil otsime vastust küsimusele konservatiivsuse tähendusest

Järgmisel teisipäeval, 26. novembril kell 17.00 algaval Konservatiivsel konverentsil keskendume aruteludes küsimustele sellest, mida konservatiivse ilmavaate all silmas pidada ja millistel eeldustel võiks Eestis aset leida tõeline konservatiivne pööre, selgitavad “Fookuses” saates Markus Järvi ja Varro Vooglaid.

Juba järgmisel teisipäeval, 26. novembril Õpetajate Maja kroonisaalis aset leidva Konservatiivne konverentsi kahe paneelarutelu raames otsime vastuseid kahele küsimusele: millised on konservatiivide punased jooned ning kuidas saavutada Eestis konservatiivne pööre.

Konservatiivse konverentsi otstarve on koondada konservatiivsete ideaalide eest seisvaid jõude, ehitada sildu, mis ületaksid parteilisi eristusjooni ning panna olulised sõnumid ühiskonnas laiemalt kõlama.

Saates “Fookuses” arutleme peamiste teemade ümber, millega konservatiivsus Eestis viimastel aegadel silma paistab.

Vaadake lisa saatest ning registreeruge konverentsile siin.

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.
Varro Vooglaid
Varro Vooglaid on üks SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks asutajatest, selle juhatuse esimees. Hariduselt on ta jurist.