Fookuses: väikelaste sooideoloogiline ajupesu läänes on ületanud kuritegeliku piiri

Saates “Fookuses” analüüsivad Markus Järvi ja Varro Vooglaid Kanada sihtasutuse Jasmin Roy Sophie Desmarais Foundationi kuritegelikku kampaaniat, millega normaliseeritakse laste sooidentiteedi häireid ja kinnistatakse nendes arusaama, et sooline identiteet on valiku küsimus, mis allub eelkõige südames esile kerkinud tunnetele.

Kanada sihtasutus Jasmin Roy Sophie Desmarais Foundation on hiljuti välja tulnud neljast propagandavideost ning õpetajatele ja lastevanematele mõeldud buklettide seeriast koosneva kampaaniaga, mille eesmärgiks on väikelaste indoktrineerimine sooideoloogia kõige äärmuslikumate ideede vaimus.

Kavalalt ja oskuslikult teostatud kampaania raames räägitakse lastele, kuidas tüdrukust poisiks muutuda sooviv Julia on täiesti normaalne nähtus ning maailmas on miljoneid ja miljoneid sarnaseid lapsi. Lastele sisestatakse mh kergesti õpitava laulu kaudu ideed, et soovahetuse motiiviks piisab südame tundest, mis „on nagu iga tunne, ilus ja hea“.

Varro Vooglaid ja Markus Järvi vaatavad kampaania raames toodetud nelja laste ajupesuvideot ning analüüsivad nendes kasutatud manipulatsioonivõtteid.

Lisaks sellele heidetakse pilk peale ka transseksuaalse hullumeelsuse juurutamisele USA avalikes raamatukogudes, kuhu vanemad toovad oma väikelapsi drag queen`ide poolt läbi viidud ühistele raamatulugemistele.

Viimaseks meeldetuletuseks, millise punktini lääne kultuur on mandunud, vaatame Kanada homoringkondades suure poolehoiu osaliseks saanud 8-aastase poisi juhtumit, keda hüütakse tema õe poolt pandud nimega Lactatia. Poiss osaleb nn drag queen’i ehk transvestiidina homoseksuaalide ja nn transsooliste tantsuvõistlusel ja naudib suurt menu.

Vaadake lisa videost!

Fookuses: hullumeelne sooideoloogia sõdib reaalsuse ja südametunnistuse vabaduse vastu

Nädalakommentaar: sooideoloogia viimased hullused jõuavad tõenäoliselt ka Sinuni

Ajupesu kibedad viljad: üha enam lapsi määratleb end transsoolistena

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.
Varro Vooglaid
Varro Vooglaid on üks SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks asutajatest, selle juhatuse esimees ja portaali Objektiiv tegevtoimetaja. Ta on katoliiklane, hariduselt jurist, abielus ning seitsme lapse isa.