Kampaaniajuht John Podesta 4. novembril lava kõrvalt kandidaat Hillary Clintonit piidlemas. Foto: Brian Snyder, Reuters/Scanpix

WikiLeaksi poolt avaldatud demokraatide rahvuskomitee (DNC) ametnike, kaasa arvatud Hillary Clintoni kampaaniajuhi John Podesta meilides sisaldub toiduga seotud salasõnu, millest vähemalt mõned on selgelt seotud pedofiiliaga.

Näiteks võib tuua meilides sageli kasutatud fraasi cheese pizza ehk juustupitsa, mis on üldteada pedofiilide slängiväljend internetis lapsporno kohta.

Väidetavalt on FBI allikad kinnitanud Clintonite fondiga seotud pedofiiliaringi olemasolu. Näiteid pedofiilide poolt kasutatud salasõnadest võib vaadata siit.

Ingliskeelseid artikleid antud teemal saab täiendavalt lugeda siit, siit ja siit. Tegemist on ebameeldiva teemaga ning süvenemine eeldab tahet ja võimet seista silmitsi elu varjupoolega.

WikiLeaksi nn "Podesta-seeria" avaneb siit.

Artikleid ja meile lugedes selgub, et suhtekorraldajate ja nõustajate pitsajuttudel pole otsa ega äärt. Varasemalt on kõrged ja teenekad riigiametnikud kinnitanud nii Bill kui Hillary Clintoni reise multimiljonäri ja süüdimõistetud pedofiili Jeff Epsteini isiklikule "orgiasaarele", mida samuti seostatakse eeskätt seksiga alaealistega.

Samal ajal raputab Clintoni tiimi WikiLeaksi poolt avalikustatud kirjavahetus kampaaniajuhi John Podesta ja kunstniku Marina Abramovici vahel, mis viitab osalemisele äärmiselt tülgastavates ja okultsetes rituaalides "Spirit Cooking".

Taas on tegemist nähtusega, millest konkreetsemalt kirjutamast käsi lihtsalt tõrgub.