Demokraatide kandidaadil Hillary Clintonil pole valimiskampaania keeristes väidetavalt olnud võimalust vaadata televiisorist kõiki lemmiksaateid, aga niipea kui valimised seljataga, kavatseb ta istuda ekraani ees nii palju, “kui vähegi võimalik.”

Clinton avaldas oma valimistejärgse tegevuskava, kui vastas laste poolt esitatud küsimustele äsjases intervjuus ajakirjale People.

“Jah, ma vaatan lõõgastumiseks telesaateid,” ütles Hillary 8-aastasele George’ile. “Aga ma ei saa vaadata neid nii palju nagu varem, kuna ma olen lennukis, või ma seisan laval ja räägin inimestega. Seetõttu olen ma salvestanud palju saateid.”

“Ja niipea, kui need valimised läbi saavad, George, vaatan ma nii palju telekat ja nii palju saateid, kui ma vähegi saan,” lisas presidendikandidaat.

Laste ees esinedes andis Hillary oma parima, et näha välja kui tore ja armas tädi. Väidetavalt on poliitikul laste vastu ka seksuaalne huvi.

Oma sügavat sõltuvust telesaadete vaatamisest on Hillary tunnistanud varemgi. Valges Majas – kui ta tõesti sinna peaks pääsema – tuleb Hillaryl ühtlasi käised üles käärida ja käed mullaseks teha. Nimelt lubas ta avalikult Michelle Obamale, et kannab hoolt tema aiakeses kasvavate köögiviljade eest.

Alljärgnevalt lastevideo Hillary Clintoniga: