Kuri klient Eileen Del Rio (vist vasakul) oma väljavalituga. Oma pahastes postitustes andis ta ühtlasi mõista, et peps pagar peab ilmselt Donald Trumpi toetaja olema. Foto: Facebook

California kristlastele kuuluva Tastries Bakery omanikud olid sunnitud võtma maha oma veebilehekülje ja sotsiaalmeedia kontod pärast pulmatorti nõudnud lesbide poolt vallandatud "pommitamist" ja boikotte.

Nagu selgitas omanik Cathy Miller, ei keeldunud ta osutamast teenust teatud liiki klientidele, vaid ei ole kristlasena lihtsalt nõus toetama ja tunnustama teatud sorti sündmusi.

Laulatus ja pulmad on Milleri sõnutsi "tseremoonia… tähistamaks liitu, mille on toonud kokku Jumal ning seega vägagi erinev olukorrast, kus keegi põikab sisse präänikut ostma."

Pettunud klient Eileen Del Rio protesteeris Facebookis häälekalt diskrimineerimise pärast ja tõmbas pagariärile kaela kriitikalaviini.

Del Riot ärritas isegi pagarite pakkumine tellimus vastu võtta ja "avatud" konkurendile nimega Gimmee Some Sugar edasi saata – nagu nad ka varem on teinud.