Iiri põhiseaduse elupooldav kaheksas parandus on miljardär George Sorose rahastatud aktivistide ja ajakirjanike lausrünnaku all, kuid sündimata laste elude eest võitlevad teismelised on tekitanud võimsa vastupanuliikumise.

Video "Repeal Kills: See the reality behind the slogan" taga on Youth Defence – Iirimaa suurim ja tegusaim elupooldav organisatsioon.

Ühe minuti ja 49 sekundi jooksul tõmbab video jõulisi paralleele abordiliikumise ja inimsusevastaste kuritegudega maailma lähiajaloos, kirjutab LifeSiteNews.

Nagu selgitas Youth Defence'i esindaja Claire Molly, on video vajalik võitlemaks sõnadega, mida Iirimaa massimeediast abordi tegeliku olemuse varjamiseks igapäevaselt korrutatakse, nagu "repeal" ja "choice" (inglise. k. vastavalt tühistama [kaheksandat parandust] ja valik – toim).

Hiljuti paiskas DCLeaks.com avalikkuse ette Sorose Avatud Ühiskonna Fondi sisedokumendid, mille kohaselt on sihikul sündimata laste elu kaitseks kehtestatud seadused katoliiklikes maades – avalöögiga Iirimaal.

Koordineeritud protestid Dublinis, Berliinis, Londonis ja Melbourne'is Iirimaa rangete abordiseaduste vastu ei lasknud end kaua oodata.

Tohutust rahvusvahelisest survest abordi seadustamiseks Iirimaal on kirjutatud juba aastaid tagasi.