Foto: Piqsels

Saksamaa konservatiivse partei AfD teabenõude tulemusel avalikustatud kindlustusdokumendid näitavad, et Covid-19 süstide järel on inimeste teatud tüüpi suremus kordades suurenenud. Allolevas avaldame lõike varjunime all Midwestern Doctor kirjutava immunoloogiaeksperdi artiklist.

Ameerika Ühendriikide immunoloogiaekspert, kes kasutab varjunime "Midwestern Doctor", kirjutab oma veebipäevikus "Meditsiini unustatud pool" AfD paljastuste sisu pikemalt lahti. Objektiiv suhtub ettevaatlikult igasuguste pseudonüümide alt avaldatud artiklite vahendamisse, kuid antud juhul on viidatud analüüsi jaganud Robert Malone ja üks tuntumaid Covidi eksperte Pierre Kory kinnitab, et ta tunneb inimest isiklikult. Ülevaade toetub Saksamaa ametlikele andmetele. Tunnustatud valdkonna eksperdi poolt varjunime kasutamine on pigem põhjendatud kui arvestada, millised paariad tehakse inimestest, kes julgevad midagi Bill Gatesi ja tema kaastööliste poolt suure rahaga maailmale peale sunnitud Covidi narratiivi vastu arvata.

Allolevas avaldame lõike varjunime all Midwestern Doctor kirjutava immunoloogiaeksperdi artiklist:

Enamus täie mõistuse juures olevatest inimestest usub, et millegi kahjutuse tõestamine on küsitavate tegude toimepanijate, mitte nende ohvrite ülesanne. Näiteks kui kurjategija laseb kellegi maha, siis prokuratuuril ei ole vaja tõestada, et ohvri kuulihaavale järgnenud äkksurm ei saabunud ootamatute asjaolude kokkulangemisel, milleks võis näiteks olla olukorraga kaasnenud äärmuslik stress või krooniline haigus.  

Kahjuks on ravimitööstus suutnud õigussüsteemis omale välja kaubelda erilised eelised ja väga keeruline on tõestada, et vaktsiinid (samuti paljud teised ravimitööstuse tooted) on mingi probleemi põhjuseks. Selle tõttu sunniti suurt osa maailmast hiljuti ennast süstima eksperimentaalsete seerumitega, mille turvalisust polnud mitte kunagi välja selgitatud. Seda hoolimata suurest hulgast küsimustest nende ülesehituse suhtes ja asjaoludest, et nende, ilmselt pettusega, läbi viidud kliiniliste uuringute andmeid ei jagata avalikkusega.

Süstimisega koos tabas meid, nii palju kui ma oskan hinnata, ajaloo üks agressiivsemaid propagandakampaaniaid. Ma vaatasin pealt, kuidas suurem hulk mu kolleege kaotasid võime saada aru probleemidest, mis kaasnesid viidatud ainetega. Selle asemel arenes neis välja peaaegu sürreaalne religioosne usk pääsemisse vormis: ""Vaktsiinid" said lõpuks valmis."

Lahkamine tuleb reeglina läbi viia iga kord, kui keegi on peale vaktsineerimist elust kahtlastel asjaoludel ilma jäänud. Kuid üleilmse alandamise kliima tõttu kõigi suhtes, kes julgesid sooritada teadusuuringuid valdkonnas, mis seadis Covidi süstimisprogammi kahtluse alla, tehti seda väga harva. 

Kuid olid mõned julged patoloogid, kes siiski lahkamisi sooritasid ja ma olen kajastanud nende tegevust mitmes oma artiklis.   

Viidatud Covidi vastu süstimise järgsete lahkamiste mõned olulisemad järeldused on järgnevad:

 • Süstimise järel äkksurnud inimeste lahkamiste käigus leiti äärmiselt erakordseid kudede põletikke. Enne Covid-19 seerumeid pole patoloogid midagi sellist tuvastanud ja nende hinnangul võivad need põletikud olla surma põhjuseks.
 • Need näitasid, et Covidi ogavalku võib leida surnud inimeste, kes ei olnud Covidit põdenud, kudedes.
 • Lahkamised näitasid lisaks, et teist SARS-CoV-2 olulist osa antud kudedes ei leidunud, mis tähendab, et ainukene nimetatud ogavalgu organismi sattumise võimalus oli süsti kaudu.

Saksamaa kindlustusettevõtte andmed

Saksamaa suurim kindlustusteenuse pakkuja BKK pakub kindlustuskaitset ligi 11 miljonile inimesele. Ettevõtte nõukogu liige Andreas Schöfbeck tuvastas firma andmetes mõned äärmiselt murettekitavad arengud ja erinevalt kolleegidest julges ta oma avastusest teavitada Saksamaa valitsust, täpsemalt Paul-Ehrlich-Institute'i (PEI). Peale mida jäi Schöfbeck oma tööst ilma.

BKK andmestik näitab, et 2,5 protsenti inimestest vajasid peale süstimist meditsiinilist abi. Teiste tõlgenduste kohaselt näitavad need andmed, et 3,5 protsenti süstitustest said omale külge kroonilised terviseprobleemid.  

Tegemist on tõsist muret tekitava küsimusega ja opositsioonipartei Alternatiiv Saksamaale (AfD) esitas kogu kindlustusandmestiku saamiseks vastavatele institutsioonidele teabenõude. Hiljuti pääses AfD ligi AOK Sachsen-Anhalti andmetele, mida analüüsides selgus, et paljude terviseprobleemide, mida seostatakse Covid-19ga, hulk kasvas märkimisväärselt peale süstikampaania algust. Terviseprobleemid, mille esinemissagedus suurenes peale Covid-19 "vaktsiinide" manustamist vähemalt viis korda (ja rohkem), on järgmised:

 • Unehäired
 • Neeruhaigused
 • Kõrge vererõhk
 • Palavik
 • Peavalu
 • Näovalu
 • Tugev uimasus
 • Silma võrkkesta muutused
 • Osteoartriit (liigesekõhre häving)
 • Akne
 • Üldine valu
 • Allergiad
 • Suurem valu naiste menstruaaltsüklite ajal
 • Ebaregulaarsed "päevade" veritsused
 • Silma pisaranäärme probleemid
 • Erinevad kilpnäärme haigused/autoimmuunhaigused
 • Nahapõletikud nagu dermatiit ja psoriaasid
 • Halvaloomulised rinnakasvajad naistel
 • Erinevad südamehaigused, sealhulgas müo- ja perikardiit (südamelihaste põletikud)
 • Luude hapramaks muutumine
 • Selgroo närvide ja selja alaosa probleemid
 • Mõlema kõrva kuulmise halvenemine
 • Raseduste katkemisi, enneaegseid lapsi ja nurisünnitusi on märgatavalt enam
 • Kuseteede nakkushaigused 

Andmeanalüütik Tom Lausen analüüsis nii BKK kui AOK andmeid. Mahuka andmestiku esialgsed tulemused selgusid mõne päevaga.

Selle esitluse ingliskeelset automaattõlget saab lugeda siin ja samuti on võimalik automaattõlge lülitada sisse YouTube'i subtiitrites.

Mõned olulisemad punktid antud esitlusest on järgmised:

 • PEI, RKI ja Saksamaa valitsus pole täitnud oma föderaalseadustega seatud kohustust hinnata Covid-19 süstide ohutust. Paljud eksperdid leiavad, et nimetatud institutsioonid ja valitsus üritavad neid kahjusid iga hinnaga varjata. Kogu nimetatud andmestiku põhjal tehtud järelduste kriitikat tuleb vaadata kontekstis, et PEIl, RKIl ja valitsusel oli võimalik samu andmeid analüüsida, kuid nad keeldusid seda sihikindlalt tegemast, kuni AfD neid selleks teabenõudega sundis.
 • Hinnanguliselt ei raporteerita PEIle 90 protsenti kahtlastest surmadest, mis on inimesi peale Covid-19 süste tabanud. 90 protsenti teavitustest on teinud patsiendid ise või nende sugulased, mis näitab, et Saksamaa terviseteenuse osutajad ei täida oma süstivigastutest teavitamise kohust.    
 • PEI on saanud kõigest hoolimata 3000 raportit süstimisele järgnenud kahtlasest surmast, kuid sellel pole võimu nõuda lahkamiste tegemist ja nii ei ole neid ka sooritatud. (Õnneks on seda teinud mõned teised.)

Viidatud pressikonverentsil räägitu toetub Lauseni esialgsetele andmetele, millega saab lähemalt tutvuda AfD vastaval leheküljel. Põhjalikum andmete analüüs ja järeldused ootavad oma aega.

Rahvusvahelise haiguste klassifitseerimise ICD-10 koodid:
R96.0 äkksurm;
R96.1 surm, mis on saabunud vähem kui 24 tundi peale esimeste sümptomite ilmumist;
R98 Surm, mille juures pole kedagi olnud;
R99 Teised hämarad või selguseta surma põhjused.

Punases kirjas ja noolega on näidatud aeg (2021. aasta esimene kvartal), kui Saksamaal hakati inimesi eksperimentaalsete seerumitega süstima.

Antud tabel on Lauseni esitluses ilmselt kõige olulisem. 

Surmajuhtumid ühes kvartalis aastatel 2016–2022.
Surma põhjused ICD koodid: I46 + R96-R99

I146.1 südame äkksurm
I46.9 südame seiskumine, määratlemata R96.0
-Äkksurm R96.1; surm, mis saabus vähem kui 24 tundi peale sümptmite avaldusmist; R98 surm, mille juures kedagi ei olnud
R99 teised täpsustamata surma põhjused

Punasega on osutatud 2021. aasta esimesele kvartalile, kui inimesi hakati süstima. Tulpade otstes olevad numbrid on kirjeldatud põhjustel elust lahkunud inimeste arvud.

See graafik on eelmisega sarnane, kuid sellessse on sisse arvestatud äkksurmad, mille hulk peale vaipsüstimise algust märgatavalt kasvas.

Süstimise kõrvalnähtude koodid: kokkuvõtlik andmestik. Inimeste arv, kes vajasid peale süstimist arstlikku abi.

Selle tabeli juures tuleb arvestada, et inimesi süstitakse jätkuvalt ka teiste probleemide vastu, kuid sellest on näha kui tõsise murega on Covid-19 seerumite näol tegemist. 2021. aastal vajas Saksamaal süstijärgselt arstiabi kaks ja pool miljonit inimest.

AfD välja nõutud andmeid analüüsis ka teine meeskond ja nende järelduste kohaselt on Covid-19 süstid vigastanud viit protsenti saajatest.

Pikas artiklis on AfD paljastusi analüüsitud erinevatest külgedest põhjalikult ja leitakse, et neis pole põhjust kahelda.

AfD nõuab omalt poolt Saksamaa valitsuselt igasuguse Covid-19 vastase süstimise lõpetamist ja kõigi ootamatult surnud inimeste lahkamist.

Toimetas Karol Kallas