Inimõigusorganisatsioon: Süüria vastu võitlev Vaba Süüria Armee on välis-riikidest relvastatud ja rahastatud terroriorganisatsioon

Õhtuleht vahendab, et Rahvusvahelise Inimõiguskomisjoni (International Human Rights Commission, IHRC) hinnangul on Süürias president Bashar al-Assadi vastu võitlev Vaba Süüria Armee terroriorganisatsioon, mida rahastavad ja relvastavad Türgi, Katar ja Saudi Araabia.

Nii väitis IHRC esimees pakistanlane Muhammad Shahid Amin Khan Süüria televisioonile antud usutluses. “Süüria on sama terrorismi ohver, mille sihiks on Pakistan ja teised riigid,” täpsustas Amin Khan.

IHRC esimehe arvates kajastatakse lääneriikide ja Pärsia lahe naftariikide ajakirjanduses Süürias toimuvat ebatõeselt. Ta kutsus kõiki Süüria konflikti osapooli üles dialoogi astuma ja kriisile rahumeelset lahendust otsima, valitsusvastaseid rühmitusi aga muutma oma senist, terrorismi toetavat poliitikat ja mitte olema enam teiste riikide tööriistaks.

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA