Šoti poisid Glenalmondi kolledžist jõululaule esitamas. Foto: Russell Cheyne, Reuters/Scanpix

Elupooldajate poolt abordikliinikute ees esitatud jõululaulud päästavad jätkuvalt sündimata laste elusid Ameerika Ühendriikides, kirjutab LifeSiteNews.

Rühmitused nagu Pro-Life Action League (PLAL) ja Pro-Life Action Ministries (PLAM) on korraldanud jõululaulude laulmist kliinikute ees juba aastaid ning tänavu kroonis nende ettevõtmisi vähemalt kuue beebi ellu jätmine Orlandos ning mitmed sarnased juhtumid mujal USAs.

Mõnel puhul muutsid naised oma meelt otseselt ja ainult laulude tulemusel, nagu nad ise esinejatele tunnistasid. Loomulikult olid toeks ka samal ajal Jumala poole tõstetud palved ning eelnev selgitustöö selle eri vormides.

Nagu kirjeldas PLALi tegevdirektor Eric Scheidler, pöördusid ühe San Bernardino abordikliiniku juurest tagasi kolm abielupaari, kellest vähemalt ühte laulud sügavalt liigutasid.

"Eriti puudutas mind, et nad tulid ja ütlesid otsesõnu lauljatele, et nad on muutnud meelt [ega tee aborti]," ütles Scheidler. "Nad ütlesid, et laulud olid põhjuseks, miks nad oma lapsel elada lubasid. Ühtegi teist põhjust selleks polnud. Nad tulid, hoidsid teineteisel käest ja silmad olid neil pisarais…"

PLALi juures olid jõululaulude laulmise abordikliinikute juures tänavu registreerinud 72 linna, kuid teadaolevalt tehakse seda ka "omaette ja eraldi" ning erinevatel kuupäevadel.

Rõõmustav oli Scheidleri jaoks ka see, et sageli liitusid esinejatega möödujate lauluhääled.

Mullu otsustas jõululaulude tulemusel oma lapse ellu jätta üks moslemitest abielupaar. "Jumal lihtsalt puudutas neid nende lauludega," ütles Orlando PLAMi direktor Michele Herzog. Ta meenutas, kuidas see rase naine muudkui kordas ja kordas: "Need laulud, need laulud …"

Loe lähemalt siit ja vaata lisaks: