Endine kongresmen ja kahel korral vabariiklaste presidendikandidaadiks pürginud Ron Paul. Foto: Scanpix

Poliitik ja tuntud libertaar Ron Paul leiab, et peavoolu "teaduses" kahtlejaid peetakse täna samasugusteks rahvavaenlasteks ja diversantideks kui Vene kommunistide impeeriumis "teaduslikus kommunismis" kahtlejaid.

Nõukogude Sotsialistlike Vabariikide Liidus oli keelatud seada "parteiliin" kahtluse alla. See oli nii, kuna marksistlikku kommunismi nähti teaduslikult vältimatu inimkonna tulevikuna. Marxi ja Lenini jaoks oli teadus "valmis". Seega kõik, kes võtsid sõna kommunistliku süsteemi "teaduslikkuse" vastu, olid järelikult kurjad, tahtsid hävingut ja inimeste surma.

Kõik, kes hakkasid vastu marksismi-leninismi "valmis teadusele", sunniti vaikima. Tihti igaveseks.

See on irooniline, kuidas kolmkümmend aastat peale seda, kui marksismi-leninismi "teadus" kogu maailma ees pauguga lõhki lendas, võime me täna siin Ameerika Ühendriikides vaadelda, kuidas taas on võimust võtmas idee, et "teaduse" väidete küsimuse alla seadmine ei tähenda vastuoluliste tõendite rägastikus teadmiste viimistlemist ega tõe otsimist, vaid see on kaasinimestele halva soovimine.

Ja kuigi meid, kes me esitame "teaduse" kohta küsimusi ja seame – näiteks – meist "targemate" Terviseametite või Maailma Terviseorganistasioonide ametnike tarkuse kahtluse alla, ei viida täna füüsiliselt Gulagidesse, on tulemus siiski suhteliselt sarnane. Meid sunnitakse vaikima ja süüdistatakse pahatahtlikkuses. Nõukogude kommunistid kutsusid meie suguseid dissidente "diversantideks".

Eelmisel nädalal rääkisime me oma igapäevases uudistesaates Ron Paul Liberty Report (Ron Pauli vabaduse raport) kahest vilepuhujast, kellest üks töötas haiguste tõrje ja ennetamise keskustes (Centers for Disease Control and Prevention; CDC) ja teine ühes suures ravimifirmas. Mõlemad seadsid valdava koroonaviiruse narratiivi tõsise kahtluse alla. Endine ravimitööstuse hiiglase Pfizeri teadusdirektor Dr Mike Yeadon väidab, et tema kogemustele tuginedes annavad tema hinnangul tänased Covid-19 testid 90 protsendi ulatuses vale positiivse tulemuse. See tähendab, et tohutu "juhtude" kasv, mida me täna näeme ja mida meie isikuvabaduste piiramiseks ära kasutatakse, on ainult üks suur valehäire.

Yeadon rääkis hiljutises intervjuus Ühendkuningriigi eriti jõhkrate Covid-19 meetmete kohta järgmist: "Me ehitame valitsuse poliitika, majanduspoliitika, isikuvabaduste poliitika, kus me lubame korraga ainult kuuel inimesel koos olla … me ehitame selle teadmiste peale, mis võivad suure tõenäosusega olla selle koroonaviiruse osas üdini võltsid."

Kas Dr Yeadonil on õigus kui ta väidab oma teaduslikele vaatlustele tuginedes, et mingit "teist lainet" ei ole? Me ei tea seda. Kuid me teame, et kuigi Euroopas on haigestumisjuhtumeid tohutul hulgal juurde tulnud, mille peale on kehtestatud uued liikumispiirangud, siis surmade arv pole ometigi tõusnud. Euroopa Liidu enda tabelid näitavad seda. Surmade arv on jäänud ühtlaselt pea nulli lähedale, samas kui haigestumiste arv on tänu massilisele testimisele taevasse kihutanud.

Kui me rääkisime Dr Yeadoni mõtetest möödunud nädalal Liberty Reportis, siis esimest korda ajaloos otsustas YouTube meie saate oma keskkonnast eemaldada.

YouTube, mis kuulub Google'ile, mis omakorda on istutatud sügavale süvariiki, ei põhjendanud meile, millega me rikkusime nende "kogukonna standardeid" kui me ainult edastastasime uudisena tunnustatud teadlase vaateid, kes ei nõustu peavoolu koroonaviiruse narratiiviga. 

Kuid nad saatsid meile Ron Paul Liberty Reporti šokeeriva selgitusega e-kirja: "YouTube'i ei luba oma keskkonnas levitada sisu, mis seab otsese kahtluse alla Maailma Terviseorganisatsiooni tõhususe."

Lihtsalt suurepärane!

See ei ole teadus, mis on valmis. Küll aga paistab, et "valmis" on tahe sundida vaikima kõik, kes julgevad küsida "miks"?

Tõlkis Karol Kallas