Kivisildnik ja Henn Põlluaas. Fotokollaaž: Objektiiv

Kangesti tahaks, et presidendi kantseleist vaataks vastu inimnägu, mitte mingi pakirobot, vabamüürlane või immigratsioonikaubanduse, laste soomuutmise või kliima- ja geeniväänamise aktivist, tõdeb kirjanik Kivisildnik EKRE presidendikandidaat Henn Põlluaasa toetavas avalduses.

"Toetan heteromeest Eesti presidendina, toetan Henn Põlluaasa," tunnistab Kivisildnik sotsiaalmeedias.

"Olge head ja tehke keegi Henn Põlluaasa toetuseks ka miski allkirjade kogumise asi, mul pole hetkel vaba 40 raha, on olnud investeeringuid. Aga kangesti tahaks, et presidendi kantseleist vaataks vastu inimnägu, mitte mingi pakirobot, vabamüürlane või immigratsioonikaubanduse, laste soomuutmise või kliima- ja geeniväänamise aktivist," leiab kirjanik.

Kivisildniku hinnangul ei sobi sooroslased, reeturid ja muud põhiseaduse mõtte eirajad presidendiks. "Verejoojad, pedofiilid, korruptandid ja rahapesijad tuleb välistada," nõuab Pärnu poeet.

"Ma tahan elada, ma ei taha hulluks minna, ma ei vaja tapatalguid, palgavaesust ega kohustuslikke ja eluohtlikke meditsiinilisi eksperimente. Ma tahan inimõigusi, vabadust ja normaalsust! Kas sellest on siis nii raske aru saada?Minusuguseid on kindlasti veel. Põlluaas presidendiks," toonitab Kivisildnik.

Petitsioonikeskkonnas petitsioon.ee võib alates juuli lõpust anda oma allkirja EKRE kandidaadi ja presidendi otsevalimiste toetuseks.

Põlluaasale saab oma toetusallkirja anda SIIN ning presidendi otsevalimist rahva poolt saab oma allkirjaga toetada SIIN

Toimetas Markus Järvi