(:)kivisildnik Foto: Karol Kallas

Kogu lääs on üks suur ja kiimaline Isise pruut. Tuleb ka pulm, verepulm mõistagi ja Eesti nomenklatuur on igas globalistide pulmas kalli kadunukese rollis või jahtuvas kõrvalosas, kui soovite. Vist ei olegi tähtis, kes võidab. Võitja hakkab meil fosforiiti kaevandama, au langenutele. Võtke heaks. Pole tänu väärt.

Luulukontroll on eriti tagurlik meediakriitika žanr, mille viljeleja ei suuda enam vaikides välja kannatada peavoolumeedia kinnisideid, sundmõtteid ja haiglaseid luuluprojekte. Meediaeetika kohustab ajakirjanikke ja muid avalikus ruumis sõna võtvaid isikuid püüdlema tõe poole. Luulud ei ole tõde.

Luul on Wikipeedia definitsiooni järgi „haiguslik (väär), veendumuslik ja kriitikale allumatu mõtlemishäire." Meditsiinilise luulu omadused on järgmised:

  1. Haiguslik (väär) – ilmselgelt tõele mittevastav. Näiteks haige räägib, et tema eksistentsi ohustab verejanuline kliimasoojendajate jõuk. 
  2. Veendumuslik – Kui 2021. aasta esimeses pooles maksti toimetulekutoetusteks üheksa miljonit eurot, siis tänavu samal perioodil kulus selleks juba 25 miljonit. Ka toetuse saajate arv on tunamullusega võrreldes kahekordistunud, tõustes tänavu ligi 70 000 leibkonnale.e mitte ei avalda arvamust, vaid esitab oma mõtteid kui tõeseid fakte. Haige on veendunud, et kurjategijad kliimat soojendavad.
  3. Kriitikale allumatu – ratsionaalsed seletused ei kummuta haige veendumust.

Luulukriitika ei ole meditsiiniline instants, siin ei ravita kedagi, tasuta diagnoosi ei anta, kuid vajadusel antakse soovitus pöörduda perearsti või apteekri poole.

A. Eutanaasiateenust pakkunud Paul Tammert sai prokuratuurilt süüdistuse

"Lõuna ringkonnaprokuratuur saatis kohtusse kriminaalasja, milles esitas Paul Tammertile süüdistuse ebaseaduslikus tervishoiuteenuse osutamises. Tammert ehitas ja rentis soovijatele seadet, millega on inimesel võimalik endalt elu võtta." Prokuratuuriga ei vaielda, prokuratuur on kõrgeima võimu kandja mõõdukalt demokraatlikus riigis, kui tahab, siis kukutab valitsuse, kui tahab, sööb vahvleid.

Aga ikkagi iriseks, et pole loogiline, ei mahu pähe ja kõlab nõmedalt, kohe tahaks midagi head öelda, mis tuleb otse südamest. Ah et kodanik valmistas seadme, millega saab endalt elu võtta, see on siis paha, jah? Rentis, sellisel juhul tuleks kõik nööripunujad kongi toppida, liisinguandjad vastutusele võtta, mõni riputab ennast vahel kuuse oksa külge, nöör õnneks tehakse päikeselises Hiinas ja sinna meie süvakäed ei ulatu.

Aga elektritõuksid, mis on valmistatud selleks, et inimesed teeksid ennast ja teisi vigaseks, eelkõige purustaksid oma lõualuid ja viimaseid järelejäänud hambaid, vahel harva sooritaksid ka spontaanse endamõrva, on ju valmistatud, kindlasti on valmistatud, võimalik et ka liisitud või renditud, tõuks ei kasva puu otsas. Tõuksi maaletooja on enesetapu kaasosaline, prokuratuuri tööpõld on lai. Ettevõtlikumad sõidavad ennast luksusmaasturiga vastu puud pudruks.

Ma tahan oma jutuga jõuda sinna, et paljud saadavad ennast unerohu või mõne muu kangema tabletiga teise ilma, apteekril käed raudu, mürgisegaja ise on liitlane ja teeb vahvat vaktsiini, teda me mõistagi ei menetle. Korduvalt olen kuulnud uuringust, mis tõestab, et nn vaktsiinid saatsid teise ilma 17 miljonit inimest, sama palju kui oli ohvreid esimeses ilmasõjas. Väike vihje tarbijakaitsele, korteriühistule, kaporatuurile ja muudele bioloogilise relvaga tegelevatele asutustele.

Kes teeb neid mürgiseid toidulisandeid ja GMOd, mida lapsi koolis kartma õpetatakse? On nad loomad või inimesed? Ma vist ikka läksin nüüd liiale, liigsuremus tuhandetes, on ikka väike asi, kui võrrelda isand Tammerti surmamasinaga, see vist ikka on masin, kui see polnud nuga, kahvel, haavapuust vai või vikat ehk tõuks. Kõlab nagu tõuks.

Inimesed ikka ei näe suuremat pilti, me oleme väljasurev rahvas, vananev rahvas, demograafia on täielik kollaps – mis enesetapu masinat meil peale va Kaja Kallase homoerootilise valitsuse veel tarvis on. Erutab ja tapab, statistika on ikka masendav, saja aasta väljasuremise rekord. Kui oled eestlane, siis sa ka sured, pääsu pole, milleks mingid Tammertid ja nende kodukootud aparaadid, lihtsalt veidi kannatust, pole vaja endale liigset kulu teha.

Et keegi siin potentsiaalses sõjakoldes, nälja ja nõdrameelsuse kaitsealal ellu jääb, see on välistatud. Sa sured. Selleks on kõik tehtud, et kogu rahvas kõngeks ja kaoks mälestust jätmata ajaloo lampkasti. Selles küsimuses ma usaldan valitsust ja nende käsilasi. Tõesti, tõesti, on hullumeelne mõelda homsest päevast ja loota, et see tuleb. Homne ehk tulebki, aga ülehomset kindlasti mitte. Lõpetage sonimine, kodanikud ja eidekesed. Ikka täitsa ära pööranud.

B. Iisrael korraldas öösel Gaza sektoris tanki- ja jalaväeoperatsiooni

«Iisraeli kaitsevägi korraldas öösel Gaza sektori põhjaosas tanke kasutades sihitud reidi osana ettevalmistustest järgmisteks võitlusetappideks,» ütles armee. «Sõdurid väljusid tegevuse lõpus piirkonnast.» Loed ja kohe saad aru, millest käib jutt, hästi kirjutatud, nagu Tolkieni sõrmuste saaga, teekond sinna ja tagasi. 

Teel sinna ja tagasi on ka mõned Ameerikamaa sooneutraalsed lennukikandjad, kindlasti selleks, et edendada demokraatiat ja inimõigust, kui keegi peaks pärast veel elus olema. Siiski on õhus ka klassikaline vietnami-afganistaani lõppmäng, ehk palju demokraatiat, vähe villa. Mõistagi tuleb meil enne kõike seda valida pool, nii nagu me valisime eelmistes liitlaste sõdades. Ja keegi ei kurda.

Millegipärast meenub jälle päikeseline Afganistaan, kus me saime mehise nahatäie nii kommunistide kui transseksualismi entusiastide geniaalsel juhtimisel. Seekord kisub fataalse näopeksu poole, hammas hamba ja kurjuse telg kurjuse telje vastu. Ilmselt ma ei eksi palju, kui oletan, et kolmas maailmaabort läheneb ja läheneb vääramatult. Virutavad tuumamalakaga, no ei ole normaalsed tüübid.

Ukrainasse ei saadetud kahte lennukikandjat minu teada, või kui saadeti, siis polnud sellest suurt tolku, oleks pidanud saatma neli või viis. Need ujuvad surmalinnad või saarestikud viitavad sellele, et Gaza kirikute ja haiglate põletamine on liitlase jaoks olulisem projekt kui sibulate ja sibulkuplite peenestamine. Mis nüüd Ukrainast saab? Laskemoon oli juba enne Piiblimaa arenguid otsas.

Ukraina nomenklatuur oli ilmselgelt keskendunud sõja võitmise asemel korruptsiooni maailmarekordi püstitamisele. Oli tubli üritus, isegi ametlike allikate andmetel ei jõudnud kolmandik abi rindele, mitte sellele rindele vähemalt, kui ametlikult haihtus kolmandik, siis pandi minu tagasihoidlikule hinnangul 90% tuuri, fakte mul muidugi ei ole, tunne on selline.

Iisrael minu teada ei ole nii korrumpeerunud, on korrumpeerunud mõõdukalt ning euroopalikult ja sellest johtuvalt on sõjaliselt võimekam, see võimekus ei paistnud küll Hamasi rünnaku valguses eriti kaugele, aga milleks juuksekarva lõhki ajada. On olnud võimekus, küllap saab ka edaspidi olema. Midagi peaks seal ikkagi välja joonistama.

Kui Ukrainas domineerib patsifismi erivorm totaalse varastamise kujul, no et pole suurt millegagi sõdida, siis Iisrael ja Palestiina või mis terroriorganisatsioonid või pudru ja kapsad on ikkagi võitlusvõimelised ja hästi motiveeritud. Neile meeldib madistada, anna ainult kuulipilduja linte ja valget fosforit ette, pea lõikab otsast ka aiakääridega kui tarvis. 

Siin on reaalne kolmanda maailmaabordi variant. Üht poolt toetavad liitlased ja meie, meid te peaksite eriti kartma. Teist poolt, seda terrorivõrgustikku siis, mahitab kogu araabia mansahvt, tiblad, hiinlased ja muu selline seltskond. Püssirohu puudust ei tohiks olla, sest ühed tahavad oma lolli maailmakorda kehtestada, selle nõmeduse asemel, mis valitseb ja teised näevad maailmaabordis viimast õlekõrt ning on sajal erineval põhjusel meeleheitel.

Kõrbeliiv on maailmaabordi jaoks eriti viljakas pinnas, aastatuhandete verest läbi imbunud, nafta hõnguline pealegi. Kahjuks on see progressi ja demokraatia taimelava meist nutmaajavalt kauge, siin ja ka paljude rusikad sügelevad, aga ei ulata, ostaks keegi lennukipileti, siis ehk jah. Kui ilusti küsida, siis ehk ostavadki.

Rõõmu teevad mulle demokraatia ja inimõigused, Hamasi ja terrorimeelsete musulmanide massimeeleavalduse endise Euroopa suurlinnades ja muudes kunagi tsiviliseeritud piirkondades, annavad lootust, et müdin saab olema totaalne ja samas ka hubaselt lokaalne. Nii palju toredaid, rikastavaid ja ühtlasi terrorit lahenduseks pidavaid inimesi, paremat ei tea feminist ja vasakliberaal tahtagi. 

Kogu lääs on üks suur ja kiimaline Isise pruut. Tuleb ka pulm, verepulm mõistagi ja Eesti nomenklatuur on igas globalistide pulmas kalli kadunukese rollis või jahtuvas kõrvalosas, kui soovite, selles ei ole vähematki kahtlust. Vist ei olegi tähtis, kes võidab. Võitja hakkab meil fosforiiti kaevandama, au langenutele. Võtke heaks. Pole tänu väärt.

Kogu see Gaza ja nii edasi on hea näide sellest, kuidas kohalik ja traditsiooniline hullumeelsus nakkab, levib, tüsistub, muutub krooniliseks  ja lõpuks kujuneb üleilmseks mädapaiseks. Omal ajal küla küla vastu ja hõim hõimu vastu madistades, polnud veel nii hull, ressursid olid piiratud, aga sellest loeb igaüks Piiblist.

Nüüd on globalism ja hõimud kolinud miljardilistesse polsterdamata palatitesse. Raha, relvi, propagandat ja valesid on kosmilistes kogustes ja kui see üleilmne prügikonteiner kord on juba põlema pandud, siis võib kõigi asjadega hüvasti jätta. Mind ei huvita, kes alustas, kes on suurem maniakk ja kes on tapnud rohkem lapsi, see on tühiasi, selle kõrval mis tulemas on.

Abordi fundamentalistide ja õilsate terroristide lahkel eestvõttel oleme jõudnud kolmanda maailmaabordi lävele. See on hullumeelne, aga hullud on hullumeelsed, sinna ei ole midagi teha. Kes ei ole kahest maailmasõjast, Vietnamist ja Afganistaanist midagi õppinud, sellel on kaunis vähe väljavaateid kõrge eani välja vedada. Ta kas ei oska või ei taha ning tahes tahtmata oleme nende õppimisvõimetute psühhopaatide meelevallas. 

Sõjaprintsessid ja üldse. Globaalses hullumajas on väga tähtis jääda patsifistiks, olla põhimõtteliselt pealõikamise ja kirikute põletamise vastu, inimeste tapmise vastu ja mitte teha koostööd mõrtsukatega, ei nende ega teistega. Ei ole vaja massimõrvale takka kiita. See lihtsalt ei ole eetiline, ei ole ka väärikas, vastik on. Hakkab tervise peale, närvid sööb ära.

INVAKATEGOORIA: Haapsallu tuleb hologramm-tsirkus

"Järgmise aasta aprillis jõuab mitmesse Eesti linna "Tuleviku tsirkus", mis ühendab kõrgtehnoloogilise hologramm-installatsiooni ja traditsioonilise tsirkuse. 360-kraadisel areenil elustub hologrammides nii loomariik kui ka veealune maailm."

Äsja see oli, kui "Kultuuristuudio. Arutelu" murdis pead ja käsi, et kuidas ometi tuua laulurahvani piisavalt välismaiseid tippvokaliste ja popsoliste ning mida teha, et veel enam ägedaid räppareid tahaks oma loominguga Eestisse tulla. Ei teagi, kas jõuti oma jutuga rahani või ei, ei viitsinud jälgida, räpivajadus on null.

Haapsalus on tegusad ja edasipüüdlikud inimesed, haisvat tsirkust lumehangede vahele ei taha keegi, õudne kisa kära. Aga vaat hologramm, see on üks võimas värk, käib maheelektriga, loomi seal ei piinata ja lahendus rahuldab nii mukit kui setut. 

No mis sa hädaga teed, ikka hologrammi. Kujutan vaimusilmas ette, kuida peagi vaarub paepealsel maal holograafiline laulurahvas ja ajab virtuaalse demokraatia ja simulaakrum-homoabielu asju. Kõlab nagu plaan, mõne molekuli ikka leiab. Mingi variant siis ikkagi on.

Pärnus 26.11.2023