(:)kivisildnik Foto: Karol Kallas

Head ei saa teha koostöös kaabakatega ja närakatega. Lojuste seltskonnast loobumine käib asja juurde, vaenlasega koos luurele ei minda. Metsavennad ei käinud homoklubis, tuletab armsale laulurahvale meelde kirjanik ( : )kivisildnik.

Luulukontroll on eriti tagurlik meediakriitika žanr, mille viljeleja ei suuda enam vaikides välja kannatada peavoolumeedia kinnisideid, sundmõtteid ja haiglaseid luuluprojekte. Meediaeetika kohustab ajakirjanikke ja muid avalikus ruumis sõna võtvaid isikuid püüdlema tõe poole. Luulud ei ole tõde.

Luul on Wikipeedia definitsiooni järgi „haiguslik (väär), veendumuslik ja kriitikale allumatu mõtlemishäire." Meditsiinilise luulu omadused on järgmised:

  1. Haiguslik (väär) – ilmselgelt tõele mittevastav. Näiteks haige räägib, et tema eksistentsi ohustab verejanuline kliimasoojendajate jõuk. 
  2. Veendumuslik – haige mitte ei avalda arvamust, vaid esitab oma mõtteid kui tõeseid fakte. Haige on veendunud, et kurjategijad kliimat soojendavad.
  3. Kriitikale allumatu – ratsionaalsed seletused ei kummuta haige veendumust.

Luulukriitika ei ole meditsiiniline instants, siin ei ravita kedagi, tasuta diagnoosi ei anta, kuid vajadusel antakse soovitus pöörduda perearsti või apteekri poole. 

A. Keres: e-hääli ei saa arvestada, kuna need on kokku loetud põhiseaduse vastaselt 

ERR toob halbu sõnumeid molekulihääletajatele, auväärne advokaat ütleb välja selle, mis igale funktsionaalse kirjaoskusega põhisedusehuvilisele on ilmselge, osundan: "EKRE ja Keres leiavad, et elektroonilise hääletamise regulatsioon on põhiseaduse vastane ja põhiseaduse vastase regulatsiooni alusel kokku loetud hääled tuleb jätta arvestamata."

Olgu seadusega kuidas on, ma isiklikult arvan, et molekulihääletajaid ei tohiks väga karmilt karistada, nad juhiti eksiteele, neid peteti, nendega manipuleeriti, neile valetati ja seda valet levitasid ametlikud isikud ja ajakirjanikureod. Molekulihääletamine on mugavam, aga ka vastutamine on mugavam kui iga päev tööl käia.

Karistada muidugi tuleb, aga kas just käe maharaiumisega, ma ei ole kindel, me ei ole veel nii multikultuurne riik, põhiseadus ka ilmselt kuigivõrd takistab amputeerimist, kes teab, ent kui avatus ja sallivus edenevad, siis muidugi. Täna on veel vara. Tuleb tahes-tahtmata jääda tagurlike, kristlike ja konservatiivsete meetmete juurde.

Ma annaks viis aastat tingimisi ja pool aastat ühiskondlikku tööd lumerookijana või konide korjajana. Põhiseadusliku korra kukutamise katse eest homoorgia korraldamise eemärgil, eriti küünilisel viisil, avalikus kohas ja poolemeelsete kurjategijate grupi eestvedamisel on see niigi absoluutne miinimum.

Nurinat on palju seaduskuulekate kodanike hulgas, nendega on ühinenud ka helgemad juriidilised pead, Paul Keres selgitab: "Ma olen välja toonud selle, et see regulatsioon on põhiseaduse vastane ja põhiseaduse vastase regulatsiooni alusel kokku loetud hääled tuleb jätta arvestamata, sellepärast et lihtsalt see on ebaseaduslik ja seal on ka anomaaliaid."

Täpselt nii, lisada on vaid nii palju, et kohtuskäimine on väga lõbus ja meil on kombeks molekulihääletamisega seotud teemade asjus rakendada kiirreageerijaid, koptereid, droone, uste ja lagede purustamist ja psühiaatrilist ekspertiisimenetlust nagu hr Meelis Kaldalu puhul, kes ühes videos mainib muu hulgas ka peksmist. Miks peaks nüüd minema kuidagi teisiti? On õigustatud ootus.

Kohtud on muidugi teinud ka head tööd, Hartleb kaotas ja Brauer võitis, samas katkupiirangute ja sundsüstimise asjad on lõpliku ja õiglase lahenduseta, mõned vallandatutest on saanud õiguse, seda küll, aga nad pole saanud õiglast kahjutasu jne. Tahan öelda seda, et kui on raha, hea tervis, vaba aega ja pole piisavalt laskemoona, siis võib kohtus käia küll.

Mina kui riigikogu valimiste võitja põhiseaduslike paberhäälte kategoorias, ei lepi oportuniteediga. Lihtne molekulihääletaja tingimisi aga e-riigipöörde korraldajatele reaalne vangistus, olgu siis või 15 minuti linnas, sitikasöömise ja uue moodsa krüptorahaga, mille eest saab osta ainult vanglariideid ja vanglatoitu – et nad teaksid.

Kogu see molekulihääletus on selge asi ja ma ei viitsinud ERRi lugu ausalt öeldes lõpuni lugedagi. Palju olulisem kui ilmselged põhiseaduse vastased molekuliluulud on ausate inimeste vaimse tervise säilitamine permanentse riigipöörde tingimustes. Paljud inimesed on ikka väga nördinud, alandatud ja isegi meeleheitel.

Oleme olukorras, kus tuleb keskenduda konservatiivse publiku vaimse tervise säilitamisele ja siin pole mingit utreerimist. Kuna allakirjutanu ei ole veel hulluks läinud, siis jagan iseenda kogemusi terve mõistuse säilitamise okkaliselt teelt. Esiteks adekvaatne situatsiooni analüüs.

Suurem osa inimesi on lurjused või lambad, ülemkihtides pigem lurjused, alamklassides lambad. Kui sa ei võta inimesi kui omasuguseid, vaid nii nagu nad on, kaob väga palju pingeid, sinu enda ootused, käitumine ja valikud muutuvad oluliselt ratsionaalsemaks. Ei mingeid halbu üllatusi enam.

Olukorda, millesse meie rahvas, riik ja kultuur hetkel jõudnud on, saab kirjeldada ainult kui sõda. Putuktoidulised kommunistid-globalistid teevad kõik, et hävitada meie kultuur, tsivilisatsioon, eraomand, moraal, perekond ja mõistagi ka tervis ning demokraatia. Sõda on julm asi, sõjas on ohvrid.

Kes ei saa aru, et ta on sõjas, ei suuda kunagi aru saada, miks tema maja lammutatakse ja teda ennast pekstakse, miks tema lastele näkku sülitatakse. Kui sa ei käitu sõjas nagu oma riigile ustav sõdur, siis oled sa kas kasutu ballast või vaenlase tahtmatu käsilane, ohver igal juhul. 

Mida sõjas tehakse? Esiteks üritatakse ise ellu jääda, teiseks antakse oma parim, et vaenlane maha tappa. Agressor ei alistu kunagi vabatahtlikult. Kaitse ennast, ründa vaenlast, Kõigega, millega sa saad, kas need lojused jätavad ühegi võimaluse kasutamata? Ei. Nad ei kohku tagasi isegi surmasüstide ja lastekohitsemise ees.

Mida teha, mida mina armetu olend teha saan? Esiteks selgita välja, kas sa oled inimene, lammas või inimkonna vaenlane. Kui inimene, siis palju õnne, väga hea, jätkad lahingutegevust. Kui oled vaenlane, tuled üle ja palud armu või ootab sind armetu lõpp kas lahinguväljal või loodavas hiina kommunismi tüüpi molekulaarkulaagis.

Kui oled lammas, siis pead aru saama, miks sa oled lammas. Miks sa oled mõjutatav, miks sa allud ka kõige jaburamale sisendusele ja totramale hüpnoosile. Põhjus on väga lihtne, sul on vilets ennesehinnang, sa usaldad võõraid ja teisi rohkem kui iseennast ja omasid. Sa vajad väärikust, su vaimne selgroog on murtud.

On ka selge ja loogiline, et kui inimene ei ole midagi väärt, siis ta sellest ka ise aru saab. Seega tuleb midagi teha, et saavutada au, väärikus ja inimlikkus. Kõige lihtsam viis on teha trenni, saada oma keha korda, see on lihtne. Teiseks ja palju keerulisem on käivitada oma mõistus, lugemine, eriti klassika lugemine on üks kindlamaid aga ka vaevalisemaid ülesandeid siin planeedil. Selge on see, et näosaate vaatamisest ei ole kasu. Ja kui sul on keha ja selles toimiv mõistus, tee midagi head, midagi, mida sa hästi oskad, ka see on võitlus kurjusega.

Nõrgad ja lollid peavad surema, see on loodusseadus, ole tugev ja ole tark, muud pääseteed ei ole. Või nad püüavad su kinni ja sulgevad igaveseks psühhedeelilisse, virtuaalsesse ja hüpnootilisse molekulivanglasse. Kus sind tehakse kukeks, nagu ka sinu lapsi. Lõpp.

Kõigel sellel, mida ma praegu räägin, ei ole midagi tegemist mugavusega, eriti vaimse mugavusega, millest algab mandumine ja mis lõpeb orjuse ja  surmaga. Veelkord, esiteks ellu jääda, teiseks säilitada terve mõistus (vajadusel alustad teed terve mõistuse poole) ja teha midagi head. 

Head ei saa teha koostöös kaabakatega ja närakatega. Lojuste seltskonnast loobumine käib asja juurde, vaenlasega koos luurele ei minda. Metsavennad ei käinud homoklubis. Molekulivalimised on üks lahing sõjas, mida me oleme kaotamas, sest me ei saa aru, et me oleme sõjas. Me ei ole K. Kallase sõjas, K. Kallas on sõjas meiega.

Ma loodan, et olin natukenegi abiks, paljudel on moraalset kompassi vaja, iga vastupanu liikumise uus võitleja on teretulnud. Eesti vabaks! Surm kommunistidele! Vali elu!

Invakategooria: Ajaleht: Ukraina sõjas hukkus esimene eestlane

ERR vahendab Postimehe uudist, mille eest kõik surmahuvilised ei ole nõus maksma: "Jurak võitles alates mullu sügisest Ukraina võõrleegioni koosseisus, teatab ajaleht."

Au varalahkunud leegionärile. Andestatagu mulle mu ehk veidi lihtsakoeline sõjaentusiasm, kuid kasutan siinkohal võimalust ja liitun sõjaprintsesside ja raudsete leedide terasretoorikaga: kutsun üles kõiki, kes ei jõua ära oodata, millal lahingutegevus kodumaale jõuab, liituma viivitamatult võõrleegioniga. 

Võõrleegion on demokraatia leegion ja sellisena peaaegu sama hea kui eesti leegion.