Kirjanik Sven Sildnik ehk (:)kivisildnik rääkis 27. mail 2023 riigikogu ees toimunud meeleavaldusel, et homoabielu on surmakultuse seksuaalne ja poliitiline tiib, mis peab kaduma. Samuti väitis ta, et vohavas homoseksualismis on süüdi hoopis võlts- ja libahomod, kellel puudub tegelikult homoseksualisti aju.

"Me elame masendavas olukorras, masendava valitsuse all ja see, mis toimub meie ümber, meie kohal ja meie üle, on surmakultus. Meie surmaotsus on juba langetatud ja see mis praegu toimub, on kohtuotsuse täideviimine. Need tüübid, kes valitsevad, on timukad. Nad on timukad, nad on need, kes meid piinavad ja meie surmaotsust, mis on kuskil kõrgel ja kaugel langetatud, täide viivad," rääkis Sildnik.

"Ja mis on homoabielu ja mis on homoseksualism? See on surmakultuse seksuaalne tiib ja surmakultuse poliitiline tiib," lisas ta.

Sildniku sõnul on meil korraga kolm katastroofi, mis on kõik eluliselt tähtsad: madal sündimus, liigsurmad ja eluea lühenemine. "See on lõpp, kui see niimoodi edasi läheb ja see ei tohi nii edasi minna. Sellele jamale tuleb teha lõpp," teatas ta, lisades et surmakultus ja selle seksuaalne tiib peavad kaduma.

Sildniku sõnul on teadusuuringutes kirjas, et meestel on meeste aju ja naistel naiste aju ning homoseksualistidel on paraku homoseksualistide aju. Tema sõnul ei piisa soomuutmiseks sellest kui lõigatakse ära laste generatiivorganid, vaid vastavalt ajuteadusele tuleb ajust välja lõigata ka see osa, mis teeb mehest mehe ja naisest naise: "Nõudke kvaliteetset teaduspõhist soomuutmist ajukirurgide kaasabil. Nuga ajju! Nii peab see olema, et oleks teaduslik ja õige."

Tema sõnul ei saa ka tõele vastata see, et selline homoseksuaalne aju omapära on järsku mitmekordistunud. Samuti ei saavat olla nii, et homopropaganda on järsku inimese aju ehitust muutnud.

"Järelikult ainukene loogiline seletus vohavale homoseksualismile on see, et nad tegelt ei ole homoseksualistid… neil ei ole teaduslikult tõestatud homoseksuaalset aju. Nad on kelmid, nad on võltshomod, need on libahomod, need on karjäärihomod, need on moehomod, need on lihtsalt petised ja klounid ja neil petistel ja klounidel, kellel ei ole homoseksualisti aju, ei ole mingit õigust abielluda. Ei ole mingisugust teaduslikku alust… lihtsalt see kõik on üks loll jutt. Ja see kõik on vaimuhaige sonimine ja see on jälk ja sellele tuleb teha lõpp," rääkis Sildnik.

Toimetas Martin Vaher